تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۱۳۵۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
رهبر کره شمالی برای بازدید از یک پروژه به همراه همسرش به زادگاه پدر و پدربزرگ خود رفت.

تدبیر24»کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به همراه ری سول جو، همسر خود و چند تن دیگر از مقامات عالیرتبه از یک پروژه توسعه در منطقه سامجیون جایی که به عنوان زادگاه پدر و پدربزرگ رهبر فعلی کره شمالی شناخته می‌شود، بازدید کرد.

کیم جونگ اون در این دیدار گفت: تحریم‌های مداوم نیروهای متخاصم و اقدامات مزاحم آنها یک مانع جدی بر سر راه پیشرفت سوسیالیسم ما است. اما غیرت مردم پرشور ما که در پاسخ به فراخوان حزب حاکم مثل یک کوه بار آمده اند تاریخی آکنده از معجزه‌های افسانه‌ای را به رغم دشوارترین شرایط برای ما خواهد ساخت.

چند روز پیش رهبر کره شمالی در یک اظهار نظر شخصی کم سابقه تحریم‌های به سبک راهزنی از سوی نیروهای متخاصم را در جریان یک جلسه رهنمود میدانی در مجموعه توریستی وونسان کالما که در سواحل شرق کره شمالی در دست احداث است محکوم کرده بود.

خبرگزاری دولتی کره شمالی گزارش داد که رهبر کره شمالی گفته است: این کمپن عظیم و بزرگ آفرینندگی همچون پروژه ساخت مجتع توریستی ساحلی وونسان کالما در راستای مقابله با نیروهای متخاصمی است که تلاش می‌کنند مردم کره شمالی را از طریق تحریم‌ها به سبک راهزنی و محاصره‌ها سرکوب کنند.

این صحبت‌های رهبر کره شمالی در حالی مطرح شده که واشنگتن به رغم مذاکرات خلع سلاح هسته‌ای با کره شمالی همچنان فشار تحریم‌ها بر این کشور را حفظ کرده است.//انتخاب

 

www.dustaan.com رهبر کره شمالی و همسرش در سرزمین پدری +تصاویر

www.dustaan.com رهبر کره شمالی و همسرش در سرزمین پدری +تصاویر

www.dustaan.com رهبر کره شمالی و همسرش در سرزمین پدری +تصاویر

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها