پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 19
کد خبر: ۱۱۳۵۲۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
رهبر کره شمالی برای بازدید از یک پروژه به همراه همسرش به زادگاه پدر و پدربزرگ خود رفت.

تدبیر24»کیم جونگ اون رهبر کره شمالی به همراه ری سول جو، همسر خود و چند تن دیگر از مقامات عالیرتبه از یک پروژه توسعه در منطقه سامجیون جایی که به عنوان زادگاه پدر و پدربزرگ رهبر فعلی کره شمالی شناخته می‌شود، بازدید کرد.

کیم جونگ اون در این دیدار گفت: تحریم‌های مداوم نیروهای متخاصم و اقدامات مزاحم آنها یک مانع جدی بر سر راه پیشرفت سوسیالیسم ما است. اما غیرت مردم پرشور ما که در پاسخ به فراخوان حزب حاکم مثل یک کوه بار آمده اند تاریخی آکنده از معجزه‌های افسانه‌ای را به رغم دشوارترین شرایط برای ما خواهد ساخت.

چند روز پیش رهبر کره شمالی در یک اظهار نظر شخصی کم سابقه تحریم‌های به سبک راهزنی از سوی نیروهای متخاصم را در جریان یک جلسه رهنمود میدانی در مجموعه توریستی وونسان کالما که در سواحل شرق کره شمالی در دست احداث است محکوم کرده بود.

خبرگزاری دولتی کره شمالی گزارش داد که رهبر کره شمالی گفته است: این کمپن عظیم و بزرگ آفرینندگی همچون پروژه ساخت مجتع توریستی ساحلی وونسان کالما در راستای مقابله با نیروهای متخاصمی است که تلاش می‌کنند مردم کره شمالی را از طریق تحریم‌ها به سبک راهزنی و محاصره‌ها سرکوب کنند.

این صحبت‌های رهبر کره شمالی در حالی مطرح شده که واشنگتن به رغم مذاکرات خلع سلاح هسته‌ای با کره شمالی همچنان فشار تحریم‌ها بر این کشور را حفظ کرده است.//انتخاب

 

www.dustaan.com رهبر کره شمالی و همسرش در سرزمین پدری +تصاویر

www.dustaan.com رهبر کره شمالی و همسرش در سرزمین پدری +تصاویر

www.dustaan.com رهبر کره شمالی و همسرش در سرزمین پدری +تصاویر

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها