تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۱۳۵۴۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
ناسا اخیرا در شبکه اجتماعی خود یک مدل کامپیوتری از خورشید را منتشر کرده است.
تدبیر24»خورشید ما یک مکان پویا است. این تصویر یک مدل کامپیوتری است که چشم انداز میدان مغناطیسی خورشید را نشان می‌دهد و دانشمندان را قادر می‌سازد تا بر مناطق فعال خورشید نظارت بیشتری داشته باشند.

تصویر مدل کامپیوتری از خورشید

با استفاده از "داده‌های زمان واقعی"(real-time data) گرفته شده از "رصدخانه پویایی‌شناسی خورشید"(Solar Dynamics Observatory) در ۱۰ اوت ۲۰۱۸، دانشمندان منطقه‌ای روشن و فعال در قسمت مرکزی خورشید را مشاهده کردند. رصدخانه پویایی‌شناسی خورشید از سال ۲۰۱۰ میلادی توسط ناسا ماموریت رصد خورشید را بر عهده دارد.

داده‌های این رصدخانه به دانشمندان کمک می‌کند تا میزان تاثیر خورشید بر زمین و فضای نزدیک زمین را با مطالعه جو خورشید در مقیاس‌های کوچک فضا و زمان و در طول موج‌های مختلف به طور همزمان درک کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها