پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 19
کد خبر: ۱۱۳۵۵۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
موزه بستنی در سانفرانسیسکو از تابستان گذشته تاکنون توجه زیادی را به خود جلب کرده و اکنون منتقدان می‌توانند تصمیم بگیرند آیا ارزشش را دارد یا نه. موزه بستنی برخلاف سایر موزه‌ها درس تاریخ نمی‌دهد و بیشتر یک اینستالیشن تعاملی است. بعد از مرور کلی تاریخچه بستنی در ابتدای موزه، همه چیز به سرعت وارد فاز تجربی می‌شود.
تدبیر24»راهنمایان در سراسر این موزه پراکنده شده اند و شلوار جین، پیش بند و کلاه‌های صورتی خوش رنگی به تن دارند و هدفشان بردن بازدیدکنندگان به دوران کودکیشان است. آن‌ها با کمال میل با شما یا از شما عکس می‌گیرند و حتی به شما می‌گویند چطور ژست بگیرید. بستنی‌های خوشمزه‌ای هم در این موزه ارائه می‌شود. در اینجا می‌توانید از تصاویر این موزه که در ساختمان یک بانک قدیمی واقع شده، لذت ببرید.
 
برچسب ها: تدبیر24 ، موزه بستنی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها