تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۱۳۵۵۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
موزه بستنی در سانفرانسیسکو از تابستان گذشته تاکنون توجه زیادی را به خود جلب کرده و اکنون منتقدان می‌توانند تصمیم بگیرند آیا ارزشش را دارد یا نه. موزه بستنی برخلاف سایر موزه‌ها درس تاریخ نمی‌دهد و بیشتر یک اینستالیشن تعاملی است. بعد از مرور کلی تاریخچه بستنی در ابتدای موزه، همه چیز به سرعت وارد فاز تجربی می‌شود.
تدبیر24»راهنمایان در سراسر این موزه پراکنده شده اند و شلوار جین، پیش بند و کلاه‌های صورتی خوش رنگی به تن دارند و هدفشان بردن بازدیدکنندگان به دوران کودکیشان است. آن‌ها با کمال میل با شما یا از شما عکس می‌گیرند و حتی به شما می‌گویند چطور ژست بگیرید. بستنی‌های خوشمزه‌ای هم در این موزه ارائه می‌شود. در اینجا می‌توانید از تصاویر این موزه که در ساختمان یک بانک قدیمی واقع شده، لذت ببرید.
 
برچسب ها: تدبیر24 ، موزه بستنی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها