ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 27
کد خبر: ۱۱۳۵۶۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
ساعت سه و ۲۰ دقیقه بامداد امروز بر اثر برخورد پژو پارس به کامیون حامل تانکر آب فضای سبز شهرداری گرگان در ابتدای ورودی زیرگذر دخانیات از مسیر جنوب به شمال سه نفر از سرنشینان خودروی سواری پژو در صحنه حادثه جان خود را از دست دادند.

تدبیر24»رئیس پلیس راهور گرگان در خصوص علت وقوع این حادثه گفت: علت وقوع در حال بررسی است، اما برخورد از پشت به کامیون انجام شده است.

عباس مهاجر بسطامی بیان کرد: متاسفانه در این حادثه سه نفر در صحنه وقوع جان خود را از دست دادند و چهار نفر هم مصدوم شدند که یک نفر از این مجروحان در بیمارستان جان خود را از دست داد.

آخرین تصاویر محل حادثه:

www.dustaan.com جزئیات تصادف مرگبار در زیرگذر دخانیات گرگان +عکس
www.dustaan.com جزئیات تصادف مرگبار در زیرگذر دخانیات گرگان +عکس
www.dustaan.com جزئیات تصادف مرگبار در زیرگذر دخانیات گرگان +عکس

وی گفت: متاسفانه بی‌توجهی به توصیه‌های پلیس، عدم رعایت احتیاط و حرکت با سرعت مطمئنه، عدم توجه کافی به جلو باعث بروز چنین حوادثی می‌شود که باعث رنجش خاطر مردم و خانواده حادثه دیدگان خواهد شد.

بسطامی بیان کرد: با وجود تمام تلاش‌ها و اقدامات پلیس برای پیشگیری از وقوع چنین حوادث ناگواری، اما برخی اوقات چنین سوانح ناگوار علاوه بر جریحه‌دار کردن احساسات و روحیه مردم باعث بالا رفتن آمار حوادث رانندگی و فوتی‌های ناشی از آن می‌شود و روز‌ها و ماه‌ها تلاش همکاران با یک حادثه اینچنینی از بین می‌رود.

رئیس پلیس راهور گرگان تاکید کرد: اگر پلیس بر اساس قانون با متخلفان رانندگی برخورد می‌کندو یا از ابزار‌های پیشگیرانه همانند دوربین‌های هوشمند اقدام به اعمال قانون متخلفان رانندگی می‌کند برای پیشگیری از چنین حوادث ناگواری است که چهار جوان به سادگی و بر اثر لحظه‌ای غفلت جان خود را از دست ندهند.

بسطامی بیان کرد: حوادث رانندگی حتی اگر جرحی و خسارتی باشد باعث ناراحتی و رنجش خاطر همکاران ما می‌شود و انتظار داریم شهروندان برای رفاه و آسایش حال خودشان و احترام به حقوق شهروندی دیگر همشهریان قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کرده و در صورت برخورد با رانندگان متخلف حتی آن‌ها را راهنمایی و ارشاد کنند.

وی در پایان با اشاره به اینکه فوت یک نفر هم در سوانح رانندگی برای ما زجرآور است، گفت: یقین بدانید بهترین ابزار پیشگیری از حوادث خود مردم هستند و اگر به همدیگر توصیه کنیم که به قوانین احترام بگذاریم و در صورت مشاهده افراد متخلف آن‌ها را راهنمایی کنیم و خودمان پلیس خودمان باشیم به طور قطع دیگر چنین حوادث ناگواری که منجر به مرگ چهار جوان شود رخ نخواهد داد.

گفتنی است، شدت این سانحه رانندگی به اندازه‌ای شدید بوده که در حال حاضر نیرو‌های امدادی در تلاش هستند تا کامیون فضای سبز شهرداری گرگان را با جرثقیل از محل حادثه خارج کنند که این امر باعث ایجاد ترافیک در مسیر شده است.

در حال حاضر برای کنترل ترافیک محل وقوع حادثه پلیس راهنمایی و رانندگی گرگان در محل حاضر است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها