ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۱۱۳۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
سه نوجوان محصل قصد داشتند تا با اسلحه و مواد منفجره به دبیرستانی که در آن درس می‌خوانند حمله کنند، اما نیرو‌های پلیس آنان را دستگیر می‌کند.

تدبیر24»مدیر کل آموزش و پرورش تگزاس کیت براون دباره این پرونده به دیلی میل گفت: گروهی از دانش آموزان دبیرستان تیلر به طور اتفاقی از جزییات این توطئه با خبر می‌شوند و موضوع را با مدیر مدرسه در میان می‌گذارند. در همان زمان کاراگاه و پلیس کل مدارس در محوطه دبیرستان حضور داشتند که بعد از مطلع شدن از قصد آنان بلافاصله اقدام به دستگیری می‌کنند. این افراد به حمله تروریستی و بد رفتاری در دبیرستان محکوم شده اند.

حمله تروریستی ۳ نوجوان در تگزاس خنثی شد +عکس

این دانش آموزان همگی در رده سنی ۱۷ سالگی قرار داشتند که بعد از دستگیری به زندان ویلیامسون منتقل می‌شوند. ۲ نفر از متهمان را تا روز پنجشنبه در بازداشت گاه نگاه می‌دارند.

حمله تروریستی ۳ نوجوان در تگزاس خنثی شد +عکس

براون اقدام دانش آموزانی که در مورد مکالمه مظنونین خبر داده بودند را تحسین کرد و گفت که همین کار باعث شد تا در روز چهارشنبه جان هزاران نفر انسان بی گناه حفظ شود.

حمله تروریستی ۳ نوجوان در تگزاس خنثی شد +عکس

 مقامات امنیتی تا کنون هیچ گونه اطلاعاتی از انگیزه احتمالی این متهمان چیزی به میان نیاورده اند.

پلیس می‌گوید هیچکدام از نوجوانان هنگام دستگیری با خود سلاحی به همراه نداشته اند. مقامات مدرسه می‌گویند، جان هیچ کدام از دانش آموزی در معرض خطر نیست.

هنری فلاک گفت: تحت تاثیر قرار گرفتم که این حادثه توسط دانش آموزان دبیرستانی تیلور گزارش شده است و مدیران دبیرستان تیلور این گزارش را جدی گرفته اند. مهم این است که دانش آموزان برای تهدیدات و طرح‌های خشونت آمیز خود باید به قانون جواب پس دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها