کد خبر: ۱۱۳۶۳۹
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
«دینو ساجدین»، دربان سابق برج ترامپ که پیشتر اعلام کرده بود از رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با یک زن خدمتکار مطلع بوده و حاصل این رابطه یک فرزند نامشروع است، هم اکنون می‌تواند در این باره آزادانه‌تر صحبت کند.
تدبیر24»«دینو ساجدین»، دربان سابق برج ترامپ که پیشتر اعلام کرده بود از رابطه غیراخلاقی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با یک زن خدمتکار مطلع بوده و حاصل این رابطه یک فرزند نامشروع است، هم اکنون می‌تواند در این باره آزادانه‌تر صحبت کند.

روز گذشته (جمعه) مارک هلد، وکیل این دربان سابق اعلام کرد که موکل او پیشتر یک توافق با شرکت «امریکن مدیا» –که شرکت مادر مجله نشنال اینکوایرر است–امضا کرده بود که او را از افشای این اطلاعات منع می‌کرد؛ اما او هم اکنون از این توافق خارج شده است.

شبکه خبری سی ان ان به یک نسخه از توافق امضا شده میان ساجدین و شرکت امریکن مدیا دسترسی پیدا کرد. این توافق در تاریخ ۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۵ امضا شد و بر اساس آن شرکت امریکن مدیا حق دسترسی کامل به داستان این دربان درباره رابطه غیراخلاقی ترامپ را داشت و ساجدین هم طبق توافق، مبلغ ۳۰ هزار دلار برای فاش نکردن این جزئیات دریافت کرده بود. در بخش دیگری از این توافق هم آمده است در صورتی که ساجدین این توافق را نقض کند، باید مبلغ یک میلیون دلار به شرکت امریکن مدیا بپردازد.

وکیل ساجدین سی ان ان اعلام کرد: آقای ساجدین نمی‌توانست درباره توافقی که با امریکن مدیا امضا کرده و داستانی که برای آن‌ها فاش کرده بود، با کسی صحبت کند؛ زیرا در این توافق جریمه نقدی تعیین شده بود. اما به تازگی امریکن مدیا آقای ساجدین را از این توافق خارج کرد. در نتیجه او می‌تواند هرآنچه راکه درباره رابطه غیراخلاقی ترامپ می‌داند، فاش کند.

در ماه آوریل سال جاری میلادی آقای ساجدین اعلام کرد: امروز مطلع شدم توافقی که با این شرکت برای انتشار نکردن داستان رابطه ترامپ داشتم، از سوی دیگر رسانه‌ها به بیرون درز کرده است. من هم تأیید می‌کنم که زمانی که در برج ترامپ مشغول به کار بودم، به من گفته شده بود نباید کاری به آن خدمتکار زن داشته باشم، زیرا او با ترامپ رابطه داشت و حاصل این رابطه هم یک فرزند نامشروع بود.

در آن زمان امریکن مدیا اعلام کرد که این داستان صحت ندارد. کاخ سفید هم در ماه آوریل به درخواست‌ها برای واکنش به این مسئله پاسخی نداد.

وکیل ساجدین اعلام کرد: هم اکنون که موکل من از این توافق خارج شده است، دیگر می‌تواند درباره اطلاعاتی که دارد آزادانه صحبت کند.

دونالد ترامپ پیش از این هم به دلیل داشتن روابط نامشروع با زنان دیگر انتقاد‌های بسیاری را برانگیخته بود. وی پیشتر با یک بازیگر زن فیلم‌های مستهجن به نام «استورمی دنیلز» رابطه غیراخلاقی داشت. به دنبال افشای رابطه غیراخلاقی دنیلز با ترامپ، مایکل کوهن، وکیل سابق او پذیرفته بود که طی یک توافق محرمانه، مبلغ ۱۳۰ هزار دلار به عنوان حق السکوت به این بازیگر زن پرداخت و او را وادار به سکوت کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها