آمریکا، بازنده بازی خطرناک هانی زاده

آمریکا، بازنده بازی خطرناک

اکنون جنبه‌های روانی و رسانه‌ای تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بیش از سایر جنبه‌های عملیاتی از سوی آمریکا مطرح است.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 15
کد خبر: ۱۱۴۰۴۶
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳
گرامی‌مقدم تشریح کرد:
سخنگو و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی اعلام کرد که نحوه اجرایی شدن پارلمان اصلاحات در شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تدبیر24» به نقل از سایت رسمی حزب اعتمادملی، اسماعیل گرامی مقدم، عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با شاره به انتخاب اعضای جدید در شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: بنای این جلسات و خود آقای سید محمد خاتمی بر این بود که اصالت را بیشتر به احزاب سیاسی بدهند، اما با توجه به واقعیتی که در فضای سیاسی کشور وجود دارد عدم استفاده از نیروهای غیرحزبی یعنی شخصیت‌های ملی هم دارای ایرادات زیادی است. بنابرین تغییراتی که ایجاد شده بیشتر در این راستا بوده است که از جوانان و بانوان دعوت شود که این امر مثبت تلقی می‌شود.

این عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان گفت: همچنان اشکالات و ایراداتی بر نحوه انتخاب این افراد وارد است که این را هم آقای خاتمی و هم آقای عارف قول دادند که برنامه‌هایی طراحی کنند تا انتخاب افراد به صورت دموکراتیک‌تر انجام شود و رضایتمندی بیشتر گروه‌ها و شخصیت‌ها را نیز در برداشته باشد. در واقع این بیشتر بحثی بود که در اولین جلسه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مطرح شد.

گرامی‌مقدم با بیان اینکه در این جلسه هیچ عضوی به اعضاء اضافه نشده، گفت: در حال حاضر هیچ تغییری در اعضا رخ نداده است و بیشتر اعضای سابق در این جلسه حضور داشتند.

سخنگوی و عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی همچنین در رابطه با بحث پارلمان اصلاحات گفت: طرح پارلمان اصلاحات در همین شورا مورد بحث قرار گرفت و نحوه عملیاتی و اجرایی شدن در آینده نزدیک مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این عضو حزب اعتماد ملی در رابطه با راهبرد انتخاباتی شورا برای انتخابات آینده مجلس گفت: تا سه، چهار ماه آینده راهبرد انتخاباتی شورا برای انتخابات مجلس تعیین خواهد شد.

 

پایان پیام

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها