ويروس بي‌اعتمادي تاجرنیا

ويروس بي‌اعتمادي

موضوع ويروس كرونا و نگراني كه از ابتلا به آن مطرح شده است، به نظر مي‌رسد تبعات بيشتري از خطرات و پيامدهاي ناشي از فراگير شدن آن داشته باشد.
نگاه جناحي ،آفت عدالت هاشمی

نگاه جناحي ،آفت عدالت

يكي از آفاتي كه همواره دستگاه قضا را تهديد مي‌كند همين غلبه نگاه سياسي جناحي بر نگاه عدالت‌محور است.
جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 21
کد خبر: ۱۱۴۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
بعد از انتخاب ترامپ به عنوان ریاست جمهوری امریکا، برخی ستارگان تصمیم گرفت که شانس خودشان برا ریاست جمهوری امتحان کند!

تدبیر24»دونالد ترامپ از شرکت در یک برنامه تلویزیونی واقع گرا به کاخ سفید رسید. خبر انتخاب او بسیاری از ستاره ها را شوکه و حتی عصبانی کرد اما با این حال برخی از آنها متقاعد شدند که شانس شان را برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2020، امتحان کنند. اگر دوست دارید بدانید که این ستاره ها چه کسانی هستند، با ما در مطلب همراه باشید.

کانیه وست

کانیه وست از همان آغاز فعالیت اش، همیشه در ایونت و مراسم مختلف شرکت و حتی سخنرانی می کرد. او اعتماد به نفس بالایی در این زمینه دارد، به طوری که یک بار در یک برنامه تلویزیونی زنده گفت: «جرج بوش برای مردم سیاه پوست ارزش قائل نمی شود.» او حتی در برنامه MTV VMAs سال 2015 اعلام کرد که برای انتخابات بعدی، نامزد می شود.

کانیه وست
کانیه وست

او در این باره می گوید: «اگر پدربزرگ من زنده بود، نمی گذاشت از هدفی که در سر دارم، پا پس بکشم. چیزی که اهمیت دارد، ایده های ناب و جدید است. افرادی که صادق اند و می خواهند تغییراتی اساسی و متفاوت را در جامعه ایجاد کنند. من خودم به شخصه می خواهم در انتخابات 2020 حضور یابم. من دیدگاه سیاسی ندارم، به هیچ گروه سیاسی هم وابسته نیستم، بلکه نگاه من یک نگاه بشردوستانه است. هدف من ایجاد تغییرات برای مردم سرزمینم است. من دوست دارم که تا زنده هستم تغییراتی اساسی را برای زندگی مردمم ایجاد کنم.» اگر چه کانیه وست تا به حال حرفی از کاندید شدن نزده بود، اما بعد از انتخاب ترامپ به عنوان ریاست جمهوری، تصمیم گرفت که او نیز شانس خودش را امتحان کند.

کریس راک

کریس راک، بازیگر و کمدین آمریکایی ست. اگر فکر کرده اید که او به شوخی در توییتر خود اعلام کرده که برای انتخابات 2020 نامزد می شود، اشتباه کرده اید. او این حرف را کاملا جدی زده است.

کریس راک
کریس راک

در واقع انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور، این انگیزه را حتی به ستاره های سینما و تلویزیون نیز داد تا رویای زندگی در کاخ سفید را در خیالشان واقعی ببینند.

کیتی پری

کیتی پری یکی از ستاره هایی بود که در انتخابات 2016، فعالیت های سیاسی زیادی داشت. او طرفدار هیلاری کلینتون بود و برای او رای های زیادی را جذب کرد. او در اینستاگرام خود پستی از خودش در کنار بیل کلینتون و جرج بوش گذاشت که بدون شک منظورش این بود که در انتخابات بعدی جا آنها خواهد نشست.

کیتی پری
کیتی پری

اگرچه او در مورد این که می خواهد نامزد ریاست جمهوری سال 2020 شود، حرفی نزد اما علاقه او به سیاست بر هیچکس پوشیده نیست.


دواین جانسون

دواین جانسون جایی نوشته: «در حال حاضر من تنها از طریق سرگرم کردن مردم می توانم روی آنها تاثیر بگذارم اما روزی می رسد که از طریق سیاست تمام جهان را دگوگون خواهم کرد. خبر خوب این است که من یک آمریکایی هستم و می توانم برای ریاست جمهوری کاندید شوم.»

دواین جانسون
دواین جانسون

بعدها از او پرسیدند که آیا دوست داری برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 کاندید شوی، او نیز در جواب نوشت: «به نظر خودم احتمالش هست.»

اپرا وینفری

خیلی ها نظر اپرا وینفری را برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 پرسیدند، که نشاندهنده طرفداران زیاد او بود، اما او خودش چگونه فکر می کند؟ او تا به حال طور دیگری فکر می کرد اما پس از انتخاب ترامپ، نظرش عوض شد. اپرا در این باره می گوید: «من هیچ تجریه ای در این زمینه ندارم و به نظرم اطلاعاتم به اندازه کافی نیست اما پس از ترامپ، دارم به این قضیه فکر می کنم.»

اپرا وینفری
اپرا وینفری

سخنرانی که او در مراسم گلدن گلاب 2018 کرد، بر احتمال این که او نامزد انتخابات بعدی باشد، افزود.


تیم مک‌گرا

تیم مک‌گرا، خواننده سبک کانتری، بارها و بارها در مورد انتخابات ریاست جمهوری و این که دوست دارد به عنوان نامزد در آن شرکت کند، سخن گفته است.

تیم مک‌گرا
تیم مک‌گرا

او در این باره می گوید: «من برای رئیس جمهور شدن ساخته شده ام. این کار فرصتی را در اختیار من قرار می دهد تا بتوانم تغییرات اساسی را در جامعه ایجاد کنم.»
برچسب ها: تدبیر24 ، ترامپ
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها