آمریکا، بازنده بازی خطرناک هانی زاده

آمریکا، بازنده بازی خطرناک

اکنون جنبه‌های روانی و رسانه‌ای تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بیش از سایر جنبه‌های عملیاتی از سوی آمریکا مطرح است.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 15
کد خبر: ۱۱۴۰۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
صفحه رسمی حجت الاسلام پناهیان با انتشار پستی در خصوص استجابت دعا، به روز رسانی شد.

تدبیر24»صفحه رسمی حجت الاسلام پناهیان در خصوص استجابت دعاهایی که در محضر خداوند به صلاح ما نیستند، پستی را در معرض دید کاربران قرار داد.

طبق بیانات حجت الاسلام پناهیان؛ محال است فرد خود را نیازمند به خداوند ببیند و از او خودش را بخواهد و خداوند دریغ کند. همچنین در صورتیکه دعایی مصلحت نبوده و یا دیر مستجاب شود، دعای ما درباره تقرب به خداوند هرگز بی‌جواب نمی‌ماند.

گفتنی است؛ یک از مهم‌ترین رمزهای استجابت دعا این است که فرد احساس تنهایی و بی‌پناهی نسبت به همۀ عالم، و حسّ پناهجویی و پناه بردن به خداوند را داشته باشد. فرد بایستی عمیقا این حسّ را داشته باشد که «خدایا من هیچ‌کسی را غیر تو ندارم و کسی جز تو من را پناه نمی‌دهد» .، در غیر این صورت اولین زمان که این حسّ را تجربه خواهد کرد «لحظۀ جان دادن» است.

در همین رابطه می‌توانید پست منتشر شده را در خصوص استجابت دعا در صفحه رسمی  حجت الاسلام پناهیان مشاهده کنید:

محال است این دعا بی جواب بماند

برچسب ها: تدبیر24 ، پناهیان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها