پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 19
کد خبر: ۱۱۴۲۱۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
شریعتمداری مدیرمسئول کیهان در مطلبی نوشت: اکنون که ترامپ قصد دارد ریاست شورای امنیت را بر عهده بگیرد، روحانی به نیویورک نرود تا او را تحقیر کند
به گزارش خبرنگار تدبیر24 وی بدون توجه به فرصت استثنایی رییس جمهور کشورمان برای بیان اعتراضات به عهدشکنی های امریکا در یک تریبون بین المللی این پیشنهاد غیر معقولانه را عنوان می کند.

در این ایام هر زمان خبر ارتباط مناسب و روابط دیپلماتیک کشورمان با جهان منتشر می شود، بازار ارز و طلا به واسطه امیدوارشدن مردم به حل مشکلات اقتصادی به آرامش رسیده و با کاهش قیمت ارز مواجه می شود و دقیقا برعکس هر زمان خبرهایی از اختلاف هایی سیاسی بیشتر می شود، قیمت ارز و طلا به شدت روندی صعودی را طی می کند.

حال باید دید چرا در این برهه و فشار های اقتصادی، این رسانه های خاص علاقمند به افزایش تنش ها بین ایران و کشورهای دیگر هستند.


متن کامل کیهان :
امروز دونالد ترامپ رئیس‌جمهور هتاک، خونریز و غارتگر آمریکا که هیچ فرصتی را برای کینه‌توزی و دشمنی با ایران اسلامی و اهانت‌های پی در پی به مردم ایران و... از دست نداده، بر این کرسی تکیه زده است و اکنون فرصت مناسبی به دست آمده است که رئیس‌جمهور کشورمان با اعتراض رسمی و آشکار به ریاست ترامپ بر شورای امنیت سازمان ملل متحد از شرکت در مجمع عمومی سالانه این سازمان خودداری کند تا از این طریق و با تحقیر ترامپ، لااقل به بخشی از اهانت‌های آمریکا علیه ایران و مردم ایران پاسخ داده باشد
برچسب ها: تدبیر24 ، سیاست
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها