پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 19
کد خبر: ۱۱۴۲۳۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۸
رضا عبدالهی نایب رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات الکترونیک شهر در حاشیه همایش دستاوردهای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در حوزه ارتقای کیفیت ساخت و ساز شهر تهران از اعلام آمادگی دفاتر خدمات الکترونیک شهر برای پذیرش برون سپاری های بیشتر به دفاتر در چهارچوب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان به دفاتر الکترونیک خبر داد.
تدبیر24»وی با اشاره به دستاوردهای بسیار مثبت و عملکرد خوب دفاتر در حوزه های شهرسازی ، حمل و نقل و ترافیک و درآمد شهرداری تهران گفت دفاتر توانسته اند سه هدف اصلی دقت ، صحت وسرعت را با توجه به محدودیت های حاکم به بهترین شکل پیاده سازی کنند و اکنون با توجه به اینکه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در حال حاضر توسط دولت و مجلس در حال بازنگری است ، بهترین و منطقی ترین مرجع برای کنترل و بازرسی ساختمان ها به عنوان یکی از نیازهای مغفول و یکی از حقوق مهم شهروندی همان مرجع صدور پروانه یعنی شهرداری می باشد و شهرداری می تواند با تکیه بر توان دفاتر خدمات الکترونیک این مسئولیت را در چهار چوب قانون جدید بپذیرد . وی افزود در حال حاضر شهرداری با توجه به توان محدود و برای اجتناب از فربه شدن بدنه خود از پذیرش این موضوع پرهیز نموده است . او ضمنا با یادآوری اینکه بخش خصوصی دارای توان بسیار زیادی برای انجام این امر می باشد ، از مسئولین شهرداری و شورای شهر خواست که در جلسات مربوطه از مقاومت در برابر پذیرش امر خطیر کنترل و بازرسی پرهیز نمایند و اطمینان داد که دفاتر به عنوان بازوی توانمند شهرداری از عهده انجام این امر بر خواهند آمد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها