پُست‌های پَست مهدی آیتی

پُست‌های پَست

در حدیث و روایت است که آخرین چیزی که از مومن جدا می‌شود، حب جاه است. انسان بطور طبیعی جاه‌طلب، قدرت‌طلب و ثروت‌اندوز است و قرآن نیز به این نکته اذعان دارد.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 21
کد خبر: ۱۱۴۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی،تقویت معیشت فرهنگیان و بازنشستگان را از اولویت های مهم در تدوین بودجه سال۹۸ دانست.

تدبیر24»رحیم زارع در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص افزایش سرمایه بانک ها گفت: بخش تولید با مشکل کمبود نقدینگی روبرو بوده و بدیهی است یکی از راهکارها برای رفع مشکل نقدینگی تولید ارائه تسهیلات بانکی به تولیدکنندگان است که البته بانک ها نیز اعلام می کنند با مشکل منابع روبرو هستند.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه خروج بانک ها از بنگاهداری زمینه ساز حمایت از تولید و بخش خصوصی است،افزود:افزایش سرمایه بانک ها می تواند به تقویت تسهیلات دهی از سوی بانک ها منتهی شود.

روند فروش اموال و املاک مازآد بانک ها ضعیف است

 نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس شورای اسلامی، افزود:با توجه به قانون رفع موانع تولید، بانک ها از محل فروش اموال و املاک مازآد موظف به افزایش سرمایه هستند اما روند پیگیری انجام این مهم ضعیف است.

زارع در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد: تجدید ارزیابی دارایی بانک ها می تواند نقش مهمی در افزایش سرمایه بانک ها داشته باشد در این راستا باید اقدامات لازم توسط سیستم بانکی و وزارت اقتصاد انجام شود.

وی افزود:در تدوین بودجه سال 98 با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید اولویت های مانند افزایش سرمایه بانک ها در نظر گرفته شود از طرفی باید ساز و کارهای برای ارتقای معیشت بازنشستگان،کارگران و فرهنگیان نیز در نظر گرفته شود چرا که این اقشار امکان استفاده از مزایای ویژه شغلی را ندارند.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد:در هر صورت باید در تدوین بودجه سال آینده با لحاظ حساسیت ها و میزان منابع به اولویت ها توجه شود.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها