تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 19
کد خبر: ۱۱۴۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۷
برای اولین بار در ایران صورت می گیرد؛
استفاده از سگ‌های دستیار روش جدیدی است که به تازگی برای کنترل بیماری اوتیسم در دنیا مطرح شده است. این روش برای اولین بار در ایران نیز انجام می شود.
تدبیر24»امیر اسماعیلی، خیری که هزینه‌های آموزش سگ‌های دستیار اوتیسم را بر عهده گرفته است، از توسعه این طرح در سطح کشور خبر داد و گفت: پس از اجرای طرح به صورت پایلوت در تهران، آمادگی ایجاد این مراکز را در هر نقطه از کشور داریم تا زمینه حضور و درمان کودکان اوتیسم فراهم شود و بتوانند آینده‌ای بهتر را برای خود رقم بزنند.

دکتر مجید صادقی جعفری مسئول اجرای طرح درمان کودکان اوتیسم با سگ‌های دستیار، از بکارگیری مربیان و متخصصین امر آموزش سگ‌ها خبر داد و گفت: در حال حاضر ۱۰ سگ دستیار و ۱۰ مربی جهت کمک به کودکان اوتیسم به همراه تیم روانشناسی در مدرسه sk۹ حضور دارند.

به گفته وی، بیماران اوتیسمی در فرایندی روزانه به مدت یک ساعت، همراه با سگ‌ها در کلاس‌های عملی شرکت می‌کنند؛ این دوره ارتباطی ۷۲ ساعته است و کودکان این دوره را با سگ‌ها که مهارت رفتار با کودکان را فراگرفته‌اند می‌گذرانند.

صادقی جعفری افزود: بعد از بازی و ایجاد ارتباط عاطفی میان سگ و کودک، روانشناس با مداخله به موقع روند درمان کودک مبتلا به اوتیسم را ادامه می‌دهد.

با همکاری انجمن اوتیسم ایران و بنیاد اوتیسم در این زمینه با مدرسه سگ‌های گروه کار، اولین دوره درمانی از مهرماه سال جاری با حضور کودکانی که از قبل شناسایی شده‌اند، آغاز خواهد شد. این کودکان در گروه سنی ۷ تا ۱۴ سال هستند تا حداقل توانایی برای بازی کردن و راه رفتن با سگ‌ها را داشه باشند.

به زودی و با کمک خیرین، سگ‌های دستیار نابینا و ناشنوا تحت عنوان سگ‌های سرویس، ویژه افرادی که مشکل روانی دارند نیز در این مراکز آموزش خواهند دید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها