نباید دست به خودتحریمی بزنیم پازوکی

نباید دست به خودتحریمی بزنیم

ایران برای بازنگشتن به فهرست سیاه باید لوایح چهارگانه FATF را تصویب کند.تایید شورای نگهبان رسید. تصویب این لایحه به نفع اقتصاد ایران است
گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ بیگدلی

گزارش مولر به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰

در همان ابتدا که بازرس مولر گزارش داد، کاملا به نفع ترامپ تمام شد که اعلام کرد پیروزی ترامپ هیچ ارتباطی به دخالت روس‌ها در انتخابات نداشته
دوشنبه ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 22
کد خبر: ۱۱۴۴۰۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
دارنده مدال برنز جهان و مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد بدلیل سکته مغزی در بخش ICU بیمارستان پاستورنو تهران بستری شد.

تدبیر24»محمدرضا نوایی مربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد و دارنده مدال برنز جهان بدلیل سکته مغزی در بخش ICU بیمارستان پاستورنو تهران بستری است.

آرش نوایی فرزند این پیشکسوت کشتی ایران درباره این اتفاق اظهار کرد: پدرم چند روزی است بدلیل سکته مغزی در بخش  ICU بستری است و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد. او یک ماه پیش نیز سکته خفیفی داشت اما به خیر گذشت تا اینکه 4 - 5 روز پیش پس از خوردن صبحانه حالت تهوع پیدا کرد. ما او را به بیمارستان بردیم که پزشکان گفتند سکته مغزی کرده و باید فورا بستری شود.

آخرین وضعیت محمدرضا نوایی کشتی گیر پیشکسوت ایران

وی درباره آخرین وضعیت پدرش گفت:خدا را شکر یک روز است صحبت‌های دیگران را متوجه می‌شود اما فعلا نمی‌تواند براحتی صحبت کند. قرار است پزشکان امروز MRI  او را بررسی کنند تا اگر شرایط لازم را داشت به بخش منتقل شود.

فرزند محمدرضا نوایی گفت: به همراه پدرم 3 روز در هفته در ورزشگاه شیرودی به کشتی‌گیران تمرین می‌دادیم و پدرم یکی دو بار در هفته نیز به باشگاه بدنسازی می‌رفت و ورزش می‌کرد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا مسئولان یا اهالی کشتی به عیادت پدرش رفته‌اند یا خیر خاطرنشان کرد: ما نخواستیم کسی متوجه این موضوع شود تا به زحمت بیفتند اما منصور برزگر پس از اطلاع از این موضوع روز گذشته به عیادت پدرم آمد و از امروز نیز بسیاری از اهالی کشتی با ما تماس گرفتند تا جویای حال پدرم شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها