تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۱۴۴۰۲
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
مردی که در سن 5 سالگی از خانواده اش درشهر « زونگ » جنوب شرقی چین ربوده شده بود پس از 40 سال موفق شد بار دیگر مادرش را ملاقات کند.
تدبیر24»وی می گوید پس از انجام آزمایش های «دی ان ای » موفق شده است تا مادر خود را شناسایی و نزد وی بازگردد.طی 40 سال گذشته وی همواره امیدش را برای یافتن اعضای خانواده خود از دست نداده است.

بازگشت به خانه


این مرد از سال 2016 میلادی تحقیقات خود را برای یافتن خانواده اش آغاز کرده است و در سال 2018 میلادی در نهایت آنها را پیدا کرده است. به گفته وی او پس از ربوده شدن فرسنگها از شهر خود دور شده است.

مرد چینی


«دنگ » مرد 45 ساله چینی می گوید متاسفانه هنگامیکه مادر و خواهر خود را پس از 40 سال پیدا کردم پدرم جان خود را از دست داده و موفق نشدم بار دیگر وی را ببینم .

بازگشت نزد خانواده

بازگشت به خانه پس از 40 سال +تصاویر جالب
بازگشت به خانه پس از 40 سال +تصاویر جالب
برچسب ها: تدبیر24 ، بازگشت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها