تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۱۱۴۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲
گروه كارخانجات نورد و لوله سمنان:
تدبیر24»گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان در سال 1372 در زميني به مساحت 9 هکتار در منطقه شهرک صنعتی شرق سمنان با هدف تولید انواع لوله از سايز 1.2 الي 8 اينچ و انواع پروفیل فولادي با مدیریت رسول دانیال زاده تأسیس گردید. با توجه به نياز شديد بازار به لوله هاي گالوانيزه و در جهت پاسخگويي به اين نياز جديد، رسول دانيال زاده اقدام به گسترش و تأسيس كارخانجات لوله گالوانيزه در سال 1380 با ظرفيت 160 هزار تن در سال نمود. توليد لوله هاي سايز بزرگ، گام ديگري در مسير سرآمدي مجموعه تحت مديريت او بود كه با راه اندازي كارخانه طرح و توسعه نورد و لوله سمنان در سال 1382 محقق و ضمن افزايش توان توليد مجموعه به ميزان 300 هزار تن مازاد بر گذشته، امكان توليد لوله هاي تا سايز 40 اينچ را براي اين مجموعه خوشنام و پرتوان فولادي ايران فراهم نمود.
 


راه اندازي خط لوله¬سازي كاملاً مكانيزه با تكنولوژي روز اروپا از سايز 8 الي 24 اينچ با ظرفيت 300 هزار تن در سال، از ديگر دستاوردهاي رسول دانيال زاده مديرعامل پرتلاش اين مجموعه در اين سالها بوده است. ظرفيت توليد ساليانه كارخانجات نورد و لوله سمنان به ترتيب شامل 1 ميليون و 160 هزار تن انواع لوله و پروفيل، 160 هزار تن لوله گالوانيزه و 250 هزار تن ورق گالوانيزه مشتمل بر دو خط توليد ميباشد.
 
 
البته موارد ذكر شده تنها بخشي از مجموعه تلاشها و فعاليت¬هاي خستگي ناپذير رسول دانيال زاده در راستاي تقويت هر چه بيشتر بخش خصوصي در حوزه توليد فولاد و محصولات فولادي است. مؤيد اين موضوع، تداوم طرحهاي توسعه اي دانيال زاده و راه اندازي كارخانه توليد ورق رنگي در محل كارخانجات نورد و لوله سمنان مي¬باشد كه با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا در سال 1392به بهره برداري رسيد.


برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها