تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 21
کد خبر: ۱۱۴۴۰۸
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۲
گروه كارخانجات نورد و لوله سمنان:
تدبیر24»گروه کارخانجات نورد و لوله سمنان در سال 1372 در زميني به مساحت 9 هکتار در منطقه شهرک صنعتی شرق سمنان با هدف تولید انواع لوله از سايز 1.2 الي 8 اينچ و انواع پروفیل فولادي با مدیریت رسول دانیال زاده تأسیس گردید. با توجه به نياز شديد بازار به لوله هاي گالوانيزه و در جهت پاسخگويي به اين نياز جديد، رسول دانيال زاده اقدام به گسترش و تأسيس كارخانجات لوله گالوانيزه در سال 1380 با ظرفيت 160 هزار تن در سال نمود. توليد لوله هاي سايز بزرگ، گام ديگري در مسير سرآمدي مجموعه تحت مديريت او بود كه با راه اندازي كارخانه طرح و توسعه نورد و لوله سمنان در سال 1382 محقق و ضمن افزايش توان توليد مجموعه به ميزان 300 هزار تن مازاد بر گذشته، امكان توليد لوله هاي تا سايز 40 اينچ را براي اين مجموعه خوشنام و پرتوان فولادي ايران فراهم نمود.
 


راه اندازي خط لوله¬سازي كاملاً مكانيزه با تكنولوژي روز اروپا از سايز 8 الي 24 اينچ با ظرفيت 300 هزار تن در سال، از ديگر دستاوردهاي رسول دانيال زاده مديرعامل پرتلاش اين مجموعه در اين سالها بوده است. ظرفيت توليد ساليانه كارخانجات نورد و لوله سمنان به ترتيب شامل 1 ميليون و 160 هزار تن انواع لوله و پروفيل، 160 هزار تن لوله گالوانيزه و 250 هزار تن ورق گالوانيزه مشتمل بر دو خط توليد ميباشد.
 
 
البته موارد ذكر شده تنها بخشي از مجموعه تلاشها و فعاليت¬هاي خستگي ناپذير رسول دانيال زاده در راستاي تقويت هر چه بيشتر بخش خصوصي در حوزه توليد فولاد و محصولات فولادي است. مؤيد اين موضوع، تداوم طرحهاي توسعه اي دانيال زاده و راه اندازي كارخانه توليد ورق رنگي در محل كارخانجات نورد و لوله سمنان مي¬باشد كه با بهره گيري از تكنولوژي روز دنيا در سال 1392به بهره برداري رسيد.


برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها