تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۱۱۴۵۴۰
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
دوستداران حیات وحش در استان گلستان، در حوالی روستای نومل متوجه لاشه پوسیده یک پلنگ شدند که در داخل شکافی در زمین و زیر تکه‌های چوب و شاخ و برگ درختان پنهان شده بود.

تدبیر24»دوستداران محیط زیست در استان گلستان، لاشه پوسیده یک پلنگ را دهنه سرپیر در حوالی روستای نومل از توابع شهرستان گرگان کشف و از آن تصویربرداری کردند.

به گفته این دوستداران حیات وحش، احتمال کشته شدن پلنگ توسط متخلفان را نمی‌توان نادیده گرفت چرا که لاشه در میان قطعات چوب و شاخ و برگ درختان در شکافی کم‌عمق داخل زمین پنهان‌سازی شده بوده است.

بخش‌هایی از لاشه این پلنگ بر اثر گذشت زمان، از بین رفته است. جمجمه، فک‌ها و پنجه‌ها و قسمتی از پوست از جمله بخش‌های قابل شناسایی لاشه این پلنگ هستند.

۲۷ شهریور، پس از دریافت این فیلم از سوی دوستداران حیات وحش، آن را در اختیار مسئولان محیط زیست گلستان قرار داد تا پیش از انتشار خبر و مفقود شدن احتمالی لاشه از سوی متخلفان، نسبت به ضبط آن و بررسی علت مرگ این گربه‌سان ارزشمند اقدام کنند.

کشف لاشه پوسیده یک پلنگ در نومل گلستان +تصاویر

کشف لاشه پوسیده یک پلنگ در نومل گلستان +تصاویر

کشف لاشه پوسیده یک پلنگ در نومل گلستان +تصاویر

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها