تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 22
کد خبر: ۱۱۴۶۴۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
آرایشگر ساکن آمریکا سرانجام راهی برای دلقک شدن پیدا کرد تا بدون ناراحتی به آرایشگری هم ادامه دهد.
تدبیر24»ریچی ساکن لس آنجلس آمریکا از سالهای اولیه زندگی‌اش آرزو داشت تا دلقک شود اما سرنوشت او را به سمت دیگری سوق داد و او حرفه آرایشگری را پیش گرفت اما هرگز آرزویش را فراموش نکرد و مشتریان خود را با شوخی ها و ترفندهای دقلک بازان سرگرم می کند. ریچی بخاطر کارش نمی توانست گریم دلقک را روی صورت طراحی کند چون این کار روزانه زمان زیادی می برد و به دلیل مشغله زیاد عرق می کرد و گریم ها پاک می شدند.

بنابراین تصمیم گرفت تا با خالکوبی گریم صورتش را دائمی کند و مدتها به شکل دلقلک باقی بماند. او وسایلی مربوط به دلقک شدن را جمع آوری کرده بود و اکنون در آرایشگاه خود از آنها استفاده می کند.دلقک شدن یک بیماری برای او محسوب می شود چون با این کار همسر و دخترش را از دست داد .آنها دوست ندارند تا ریچی را همیشه به شکل دلقک ببینند. اما او دلسرد نمی شود و به کارش ادامه می دهد چون معتقد است نباید خنده از روی لبانش پاک شود.

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

برچسب ها: تدبیر24 ، دلقک شدن
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها