تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۱۱۴۶۴۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
آرایشگر ساکن آمریکا سرانجام راهی برای دلقک شدن پیدا کرد تا بدون ناراحتی به آرایشگری هم ادامه دهد.
تدبیر24»ریچی ساکن لس آنجلس آمریکا از سالهای اولیه زندگی‌اش آرزو داشت تا دلقک شود اما سرنوشت او را به سمت دیگری سوق داد و او حرفه آرایشگری را پیش گرفت اما هرگز آرزویش را فراموش نکرد و مشتریان خود را با شوخی ها و ترفندهای دقلک بازان سرگرم می کند. ریچی بخاطر کارش نمی توانست گریم دلقک را روی صورت طراحی کند چون این کار روزانه زمان زیادی می برد و به دلیل مشغله زیاد عرق می کرد و گریم ها پاک می شدند.

بنابراین تصمیم گرفت تا با خالکوبی گریم صورتش را دائمی کند و مدتها به شکل دلقلک باقی بماند. او وسایلی مربوط به دلقک شدن را جمع آوری کرده بود و اکنون در آرایشگاه خود از آنها استفاده می کند.دلقک شدن یک بیماری برای او محسوب می شود چون با این کار همسر و دخترش را از دست داد .آنها دوست ندارند تا ریچی را همیشه به شکل دلقک ببینند. اما او دلسرد نمی شود و به کارش ادامه می دهد چون معتقد است نباید خنده از روی لبانش پاک شود.

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

دلقک شدن آرزوی کمدی این آرایشگر است+تصاویر

برچسب ها: تدبیر24 ، دلقک شدن
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها