ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 25
کد خبر: ۱۱۴۸۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
پزشکان یک بیمارستان در ژاپن، ۱۸۹۴ سکه را در داخل معده یک مرد کشف کردند که وزن آن‌ها به هشت کیلوگرم می‌رسد.

تدبیر24»روزنامه «لوموند» در این باره نوشت: ماجرا از این قرار بود که یک مرد ۵۱ ساله ژاپنی که از خستگی همراه با بی اشتهایی می‌نالید به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرد و هنگام معاینه در سمت چپ شکم وی انقباض و سفتی شدید مشاهده شد بنابراین پزشکان تصمیم گرفتند او را به صورت دقیق معاینه کنند.

براساس این گزارش، رادیولوژی این فرد در یکی از بیمارستان‌های توکیو وجود اجسام دایره‌ای شکل در داخل معده او را نشان داد که فورا تحت عمل جراحی قرار گرفت و پزشکان به وجود سکه‌های فلزی در داخل معده بیمار پی بردند و روند خروج سکه‌ها را آغاز کردند.

مرد ژاپنی ۱۸۹۴ سکه را بلعید +تصاویر

لوموند همچنین نوشت: پزشکان ۱۸۹۴ سکه فلزی به وزن هشت کیلوگرم از جمله ۱۴۰ سکه یک ینی، ۹۹ سکه پنج ینی، ۱۶۴۲ سکه ده ینی، ۸ سکه پنج ینی، ۵ سکه صد ینی را که مجموعا به حدود ۱۷۴ دلار می‌رسید در معده این فرد پیدا کردند.

پس از تکمیل روند معاینات مشخص شد که این فرد ژاپنی به بیماری «پیکا» مبتلا است که از جمله نشانه‌های آن، تلاش بیمار برای بلعیدن مواد غیر قابل خوردن نظیر گِل، گچ، کاغذ و سکه است. همچنین در این فرد بیماری اسکیزوفرنی نیز تشخیص داده شد.

برچسب ها: تدبیر24 ، مرد ژاپنی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها