کد خبر: ۱۱۴۸۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
اداره مالیات چین، «فن بینگ بینگ» ستاره سرشناس و بین‌المللی سینمای چین را ملزم به پرداخت ۸۸۴ میلیون یوآن معادل ۱۲۹ میلیون دلار کرد.
تدبیر24»این بازیگر ۳۷ ساله و پرکار چینی که در صفحه اجتماعی خود بیش از ۶۲ میلیون دنبال‌کننده دارد و بواسطه بازی در آثار هالیوودی چون «مرد آهنی» و «مردان ایکس» به شهرت بسیار زیادی دست یافته است؛ پس از این که به طرز عجیب و مشکوکی برای بیش از سه ماه در انظار عمومی ظاهر نشده بود موجبات مطرح شدن گمانه‌زنی‌های گوناگونی را فراهم کرده بود. 

«فن بینگ بینگ» حضور بسیار پررنگی در فیلم‌ها و همچنین عرصه تبلیغات محصولات مختلف در سراسر جهان دارد و برای چندین کمپانی از قرص‌های مولتی‌ویتامین گرفته تا لوازم آرایش و الماس، مدل تبلیغاتی است و سال پیش در فهرست ثروتمندترین سلبریتی‌های چینی با درآمد ۳۰۰ میلیون یوانی (۴۳.۷) میلیون دلاری در رتبه نخست قرار گرفت.

خبرگزاری شینهوای چین گزارش داده که «فن بینگ بینگ» برای فرار از پرداخت مالیات ۱.۱ میلیون دلاری برای بازی در فیلم «حمله هوایی» که امسال اکران می‌شود، قرارداد  خود را به چند بخش تقسیم کرده است و همچنین کمپانی‌های که وی نماینده آنهاست نیز ۳۶ میلیون دلار فرار مالیاتی داشته‌اند. اداره مالیات استان شرقی ژیانگسو چین اعلام کرده؛ «فن بینگ بینگ» در مجموع ملزم به پرداخت ۸۶.۷ میلیون دلار جریمه فرار مالیاتی و همچنین ۴۲ میلیون دلار مالیات سررسیده است. 

«فن بینگ بینگ» در صفحه اجتماعی خود نوشت: تصمیم مسئولان در این باره را کاملا پذیرفته است و تمام دشواری‌ها را برای پرداخت را برطرف می‌کند و بر کمپانی‌هایی که با آنها همکاری می‌کند نیز نظارت خواهد کرد.

وی همچنین گفت که از رفتار خود شرمنده است و از همه عذرخواهی می‌کند.


برچسب ها: تدبیر24 ، مالیات
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها