تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۱۴۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
لوکا مودریچ برترین بازیکن جهان و تیبو کورتوا بهترین دروازه بان جهان نیز نتوانستند مانعی بر شگفتی سازی دپورتیوو آلاوز شوند.
تدبیر24»رئالی ها در این فصل اگرچه رونالدو را از دست داده اند اما همچنان صاحب بهترین بازیکن جهان هستند. لوکا مودریچ که با کرواسی در جام جهانی درخشید و پیش از آن هم در رئال مهره ای تاثیرگذار بود، موفق شد عنوان THE BEST را به ارمغان بیاورد تا کهکشانی ها حداقل در این زمینه جای خالی کریستیانو رونالدو را احساس نکنند. علاوه بر او، تیبو کورتوا هم جایزه بهترین دروازه بان جهان را کسب کرد و به عبارتی بهترین گلر جهان شناخته شد.

 

 

اما حضور بهترین های دنیا هم نتوانست مانع از شکست تلخ برابر آلاوز شود. گلر بلژیکی در این بازی سه بار دروازه تیمش را نجات داد و عملکرد قابل قبولی داشت و روی گل هم نمی توان او را مقصر اصلی دانست. اما شاید انتظارات از لوکا مودریچ بیشتر از این بود، او تنها یک پاس کلیدی داد و همچنین نتوانست در خلق موقعیت موفق عمل کند.

 

 

کهکشانی ها همچنان تیمی پرستاره هستند و در جدول نیز جایگاه خوبی دارند ولی شاید با ادامه این روند، جایگاه شان در لیگ را از دست بدهند و از آن مهم تر، نتوانند از عنوان قهرمانی در اروپا دفاع کنند.

برچسب ها: تدبیر24 ، لوپتگی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها