فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود فلاحت پیشه

فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود

استیضاح به معنای روشن شدن و حق نمایندگان است و تفاوتش با تذکر و سوال این است که در نهایت اگر نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشوند و رأی به عدم اعتماد دهند، وزیر استیضاح می‌شود.
نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان کشاورز

نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان

به موجب اصل نودویکم قانون اساسی، 6 نفر حقوقدان عضو شورای نگهبان از حقوقدانان مسلمان رشته‌های مختلف حقوقی به‌وسیله رئیس قوه قضائیه به مجلس معرفی می‌شوند و با رأی مجلس انتخاب می‌شوند.
يکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 09
کد خبر: ۱۱۴۹۷۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
هافبک ذوب آهن همچنان سرنوشت نامعلومی در جمع شاگردان امید نمازی دارد.
تدبیر24»وقتی برانکو ایوانکوویچ هافبک شماره 77 تیمش را روی نیمکت قرار می‌داد با هجمه بزرگی مواجه می‌شد اما برترین پاسور لیگ در نهایت با جدایی از این تیم و حضور در جمع شاگردان امید نمازی نشان داد چرا برانکو چنین تصمیمی را در قبال او گرفته بود.


مسلمان که پیش از حضور در پرسپولیس با حاشیه‌های رنگارنگ خود کمترین فرصت را در جمع شاگردان برانکو داشت، رفته رفته توانست با تمرینات مستمر خود را به قاب تاکتیکی او نزدیک کند و در نهایت هم ستاره این تیم لقب گرفت.


روزهای پایانی لیگ هفدهم اما بار دیگر مسلمان چهره قدیمی خود را به نمایش گذاشت تا برانکو نیز او را از لیست نفراتش کنار بگذارد و در پایان فصل هم جایی برای ادامه همکاری با او در نظر نداشته باشد.

 


مسلمان در میان پیشنهادات ریز و درشت خود در نهایت به ذوب آهن بازگشت. جایی که فوتبال حرفه‌ای‌اش را از آنجا آغاز کرده بود و انتظار می‌رفت زیر نظر سعید آذری به عنوان مدیری که چالش با بازیکنان را به خوبی بلد است، بار دیگر ستاره لیگ لقب گیرد. شرایط اما طبق پیش بینی‌ها جلو نرفت و این بازیکن با توجه به حواشی خود در چند مرحله از ترکیب نمازی دور ماند و در نهایت نیز تحت اختیار باشگاه قرار گرفت.


آذری در مصاحبه‌ای اما آخرین راهکار برای باقی ماندن او در جمع تیمش را اعلام کرد و در ادبیاتی سخت‌گیرانه او را به تمکین از سرمربی و شرایط باشگاه دعوت کرد تا بتواند به حضورش ادامه دهد.


مسلمان بعد از حضور در جلسه کمیته انضباطی هفته گذشته بار دیگر به تمرینات ذوب آهن بازگشته است و با پیراهن شماره 10 در سودای بازگشت به روزهای خوب گذشته است. شاید این آخرین فرصت برای اعتماد به ستاره‌ای باشد که اگر تنها روی فوتبال تمرکز کند لیگ را تحت تاثیر خود قرار میدهد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها