کد خبر: ۱۱۴۹۸۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
پیروزی نورماگومدوف بر مک‌گرگور در مبارزه‌ی این دو رزمی‌کار در شهر لاس‌وگاس به آشوب کشیده شد.
تدبیر24»در جریان مبارزه درحالیکه مک‌گرگور ایرلندی در آستانه‌ی شکست کامل قرار داشت، داور مبارزه را متوقف کرد تا به وضعیت رزمی‌کار ایرلندی رسیدگی شود. اما آشوب و درگیری در استادیوم تی‌موبایل لاس‌وگاس بالا گرفت چرا که حبیب از قفس مبارزه بیرون پرید و به میان جمعیت یورش برد تا به دیلون دنیس، عضو تیم مک‌گرگور حمله کند.

 

صحنه‌های زشت دعوا و زد و خورد تعداد زیادی از تماشاچی‌ها با همدیگر ناظرین را در بهت و حیرت فرو برده بود. اینجا بود که یکی از اعضای تیم حبیب به داخل رینگ یورش برد و در اقدامی غیرورزشی و به دور از جوانمردی به مک‌گرگور مجروح حمله کرد.

 

ناظرین بازی معتقدند در پایان راند سوم بین دو مبارز درگیری لفظی‌ای اتفاق می‌افتد که بعد از آن مشخص است حبیب ناراحت و برآشفته شده و به احتمال زیاد همین درگیری لفظی به حرکات غیر قابل قبول بعدی منجر می‌شود.

 

رزمی‌کار روس که پیش از آشوب و درگیری در ورزشگاه در آستانه‌ی کسب یک پیروزی مقتدرانه قرار داشت با حرکتی که به نظر می‌رسد ناشی از یک جنون لحظه‌ای بوده به سمت جمعیت یورش برد تا به دنیس، هم‌تیمی‌ آمریکایی مک‌گرگور بجنگد.

 

بعضی از بزرگان ورزش یو اف سی، صحنه‌های زشت پیش آمده در این مبارزه را به عنوان یکی از بدترین روزهای این ورزش توصیف کرده‌اند. نورماگومدوف حالا منتظر است تا متوجه شود به خاطر آشوب و درگیری‌هایی که بوجود آورده با چه عواقبی روبرو خواهد شد.

 

صاحب‌نظران معتقدند ممکن است کمربند قهرمانی دسته‌ی سبک‌وزن دنیا از این رزمی‌کار روس گرفته شود و علاوه بر این، جریمه‌های سنگین و محرومیت هم در انتظار او باشد. حتی این احتمال وجود دارد که نورماگومدوف گرین‌کارت آمریکای خود را از دست بدهد که در این صورت برگزاری دوباره‌ی مبارزه‌ی این دو رزمی‌کار غیرممکن خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها: تدبیر24 ، آشوب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها