فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود فلاحت پیشه

فضای بین دولت ومجلس چالشی نشود

استیضاح به معنای روشن شدن و حق نمایندگان است و تفاوتش با تذکر و سوال این است که در نهایت اگر نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع نشوند و رأی به عدم اعتماد دهند، وزیر استیضاح می‌شود.
نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان کشاورز

نحوه تغییر انتخاب حقوقدانان شورای نگهبان

به موجب اصل نودویکم قانون اساسی، 6 نفر حقوقدان عضو شورای نگهبان از حقوقدانان مسلمان رشته‌های مختلف حقوقی به‌وسیله رئیس قوه قضائیه به مجلس معرفی می‌شوند و با رأی مجلس انتخاب می‌شوند.
يکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - 2018 December 09
کد خبر: ۱۱۴۹۹۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
یک نشریه مطرح مدعی شده است که باشگاه رئال مادرید در پشت صحنه اتهام تجاوز جنسی به رونالدو حضور دارد

تدبیر24»نشریه لاریپابلیکا مدعی شده که رئال مادرید پشت موضوع اتهامات اخیر رونالدو است.

رابطه رونالدو با سپیدپوشان در ماه دسامبر شکراب شد و دو طرف دچار اختلافات شدیدی شدند. پس از انتشار اخبار فرار مالیاتی، رئال مادرید از رونالدو حمایتی انجام نداد و این در حالیست که در آن سو، رونالدو باشگاه را مقصر این خطا می‌دانسته است.

سرانجام همکاری رونالدو و رئال مادرید در تابستان به پایان رسید و ستاره پرتغالی راهی یووه شد ولی حالا لا ریپالیکا مدعی شد که رئال مادرید سعی دارد با موضوع تجاوز جنسی در لاس وگاس، رونالدو را زمین بزند.

در حقیقت این نشریه معتقد است که رونالدو مطمئن است که موضوعات اخیر از جمله ناکامی رونالدو در کسب عناوین بهترین های فیفا، موضوع تجاوز جنسی در لاس وگاس، اخراج مقابل والنسیا، پایان همکاری اسپانسرها از سوی باشگاه رئال مادرید و شخص فلورنتینو پرز آب می‌خورد.

برچسب ها: تدبیر24 ، مادرید
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها