تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۴۹۹۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
یک نشریه مطرح مدعی شده است که باشگاه رئال مادرید در پشت صحنه اتهام تجاوز جنسی به رونالدو حضور دارد

تدبیر24»نشریه لاریپابلیکا مدعی شده که رئال مادرید پشت موضوع اتهامات اخیر رونالدو است.

رابطه رونالدو با سپیدپوشان در ماه دسامبر شکراب شد و دو طرف دچار اختلافات شدیدی شدند. پس از انتشار اخبار فرار مالیاتی، رئال مادرید از رونالدو حمایتی انجام نداد و این در حالیست که در آن سو، رونالدو باشگاه را مقصر این خطا می‌دانسته است.

سرانجام همکاری رونالدو و رئال مادرید در تابستان به پایان رسید و ستاره پرتغالی راهی یووه شد ولی حالا لا ریپالیکا مدعی شد که رئال مادرید سعی دارد با موضوع تجاوز جنسی در لاس وگاس، رونالدو را زمین بزند.

در حقیقت این نشریه معتقد است که رونالدو مطمئن است که موضوعات اخیر از جمله ناکامی رونالدو در کسب عناوین بهترین های فیفا، موضوع تجاوز جنسی در لاس وگاس، اخراج مقابل والنسیا، پایان همکاری اسپانسرها از سوی باشگاه رئال مادرید و شخص فلورنتینو پرز آب می‌خورد.

برچسب ها: تدبیر24 ، مادرید
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها