تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران بهشتی پور

تبعات خروج آمریکا از پیمان مودت با ایران

آقای مایک پمپئو وزیرخارجه آمریکا که دادگاه بین‌المللی لاهه رأی موقت تعلیق بعضی از تحریم‌ها را به نفع ایران صادر کرد، رسما اعلام کرد ایالات متحده آمریکا از پیمان مودت ایران و آمریکا که در ۲۳ مرداد ۱۳۳۴ (۱۵ آگوست ۱۹۵۵) به امضای دو طرف رسیده است، خارج خواهد شد.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱ آرشیو
ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان کواکبیان

ضرورت تکرار نشست دولت و اصلاح‌طلبان

روز چهارشنبه حسن روحانی دیداری را با اصلاح‌طلبان داشت که در این جلسه مباحث مهمی مطرح شد. یکی از بحث‎های مهم، این بود که دفتر رئیس‎جمهور ارتباط چندانی با اصلاح‎طلبان مجلس ندارد.
دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - 2018 October 22
کد خبر: ۱۱۵۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
ساعت ۸:۱۷ صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام مشاهده خروج دود از یک ساختمان بلندمرتبه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی زنگ ایستگاه‌های ۵۸، ۲۵، ۱۲۴، ۱۲۷ را به صدا درآورد و آتش‌نشانان را به همراه تیم نجات و نردبان، تشک نجات و خاور حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه واقع در سعادت‌آباد، خیابان ضبیحی رهسپار کرد.

تدبیر24»احمد زاهدی؛ افسر آماده منطقه دو عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک واحد مسکونی به مساحت تقریبی ۱۰۰ مترمربع در ساختمان مسکونی ۱۳ طبقه دچار آتش‌سوزی شده و دود حاصل از آن تمام ساختمان را در برگرفته بود.

وی با اشاره به اینکه شعله‌های آتش در حال سرایت به سایر قسمت‌های این ساختمان و ساختمان‌های اطراف بود، تصریح کرد: نیرو‌های آتش‌نشانی ضمن ایمن کردن محل و قطع برق و گاز ساختمان، بلافاصله با بستن دستگاه تنفسی خود را به طبقات بالایی رساندند، ساکنان ساختمان را از طبقات مختلف این ساختمان خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

افسر آماده منطقه دو عملیات متذکر شد: نیرو‌های عملیات موفق شدند دو نفر از ساکنان این واحد مسکونی را از ساختمان بیرون آورده و با توجه به دود گرفتگی آن‌ها را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

برچسب ها: تدبیر24 ، آتش‌سوزی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها