تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۱
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 18
کد خبر: ۱۱۵۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
ساعت ۸:۱۷ صبح امروز در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام مشاهده خروج دود از یک ساختمان بلندمرتبه، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی زنگ ایستگاه‌های ۵۸، ۲۵، ۱۲۴، ۱۲۷ را به صدا درآورد و آتش‌نشانان را به همراه تیم نجات و نردبان، تشک نجات و خاور حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه واقع در سعادت‌آباد، خیابان ضبیحی رهسپار کرد.

تدبیر24»احمد زاهدی؛ افسر آماده منطقه دو عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک واحد مسکونی به مساحت تقریبی ۱۰۰ مترمربع در ساختمان مسکونی ۱۳ طبقه دچار آتش‌سوزی شده و دود حاصل از آن تمام ساختمان را در برگرفته بود.

وی با اشاره به اینکه شعله‌های آتش در حال سرایت به سایر قسمت‌های این ساختمان و ساختمان‌های اطراف بود، تصریح کرد: نیرو‌های آتش‌نشانی ضمن ایمن کردن محل و قطع برق و گاز ساختمان، بلافاصله با بستن دستگاه تنفسی خود را به طبقات بالایی رساندند، ساکنان ساختمان را از طبقات مختلف این ساختمان خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

افسر آماده منطقه دو عملیات متذکر شد: نیرو‌های عملیات موفق شدند دو نفر از ساکنان این واحد مسکونی را از ساختمان بیرون آورده و با توجه به دود گرفتگی آن‌ها را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

آتش‌سوزی ساختمان ۱۳ طبقه در سعادت‌آباد +عکس

برچسب ها: تدبیر24 ، آتش‌سوزی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها