تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۵۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
علیرضا بیرانوند این روزها از آمادگی بالایی بهره می برد و علاوه بر نمایش این آمادگی در بازی های پرسپولیس، در تیم ملی هم توانایی هایش را به رخ می کشد.
تدبیر24»گلر شماره یک پرسپولیس و تیم ملی، در ماه های اخیر جزو برترین بازیکنان تیم پرسپولیس بوده است. او که در جام جهانی درخشید و با مهار پنالتی کریستیانو رونالدو، ایران را به صعود از گروه امیدوار است، حالا بار دیگر در اردوی تیم ملی حضور دارد و امیدوار است در جام ملت ها نیز به صورت فیکس در درون دروازه حاضر شود.

 

بیرانوند که از قد و قامت بلندی بهره می برد، در تمرین دیروز علاوه بر نمایش توانایی های فنی، آمادگی جسمانی اش را هم به رخ هم تیمی هایش کشید و در مقابل دیدگان کادرفنی، انگیزه هایش را بیش از پیش نشان داد.

 

این دروازه بان لرستانی پیش از جام جهانی با جمله معروف «چیطوری کریس» برای فوق ستاره پرتغال کری خوانی کرد و با مهار پنالتی این بازیکن، او را از گلزنی ناکام گذاشت. حالا بیرانوند امیدوار است بتواند تیم های شرق  غرب آسیا را هم ناکام بگذارد و همراه با دیگر ملی پوشان، جام قهرمانی آسیا را به ارمغان بیاورد.

 

 

 

 

 

برچسب ها: تدبیر24 ، بیرانوند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها