تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
پنجشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 21
کد خبر: ۱۱۵۰۷۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
دیروز مهدی کیانی و حسین پاپی بازیکنان تیم فولاد مبارکه سپاهان و سپهر محمدی بازیکن گیتی‌پسند با حضور در مدرسه استثنایی شهید نوری، آرزوی سپید‌دلان اصفهانی را برآورده کردند.

تدبیر24»ستارگان ورزشی ارزشمند استان با حضور در جمع این فرشتگان و با برگزاری بازی فوتبال نمادین کودکان را دلشاد کردند؛ در پایان ستارگان ورزشی استان هرکدام با برداشتن آرزوی این کودکان از درخت آرزوی تعبیه شده، آرزو‌های کوچک اما مهم این عزیزان را برآورده کردند.

حرکت تحسین برانگیز دو بازیکن فوتبال+عکس

سپهر محمدی در گفت‌وگویی پیرامون این امر خداپسند با خبرنگار فارس اظهار داشت: جامعه ورزشی اصفهان همیشه در امر خیر پیش قدم بوده‌اند، ورزشکاران با این دست کار‌های پسندیده می‌توانند جلوه خوب و زیبای ورزش را به‌ همگان نشان دهند.

وی افزود: خدا را شاکر هستم که شرایط به نحوی است که بتوانیم با کمک یکدیگر آرزوهای کوچک این عزیزان را برآورده سازیم و لحظات زیبای را برای آن‌ها تداعی کنیم.

حرکت تحسین برانگیز دو بازیکن فوتبال+عکس

محمدی در پایان افزود: از تمام ورزشکاران دعوت می‌کنم که بجز بحث ورزش همانند همیشه بحث اخلاق را نیز سرلوحه کار خودشان قرار دهند.

برچسب ها: تدبیر24 ، فوتبال
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها