تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۵۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
سرمربی تیم ملی برنامه ای جداگانه برای آماده سازی کریمی در تیم ملی در نظر گرفته است.
تدبیر24»علی کریمی ستاره این هفته های استقلال از جمله بازیکنانی است که به تیم ملی دعوت شده اما هنوز به تمرینات گروهی ملی پوشان اضافه نشده است.


کریمی که در آخرین دیدار استقلال برابر نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت جزئی شده بود، در تمرینات تیم ملی زیر نظر دستیاران کی روش به تمرین اختصاصی پرداخت تا برای حضور در تمرینات روزهای آینده آماده شود.


تمرین اختصاصی کریمی زیر نظر پزشک تیم ملی انجام شد و بازیکن ملی پوش استقلال به انجام تمرینات اختصاصی برای تقویت عضله های بدن خود به ویژه عضلات کمر پرداخت تا از مصدویت های جدی تر جلوگیری کند. برنامه کادر تیم ملی برای کریمی 30 دقیقه زودتر از دیگر ملی پوشان به پایان رسید تا کریمی تماشاگر بخش پایانی تمرین دیگر بازیکنان تیم ایران باشد.


کریمی جام جهانی را به دلیل مصدومیت از دست داد و کارلوس کی روش علاقه زیادی دارد تا این بازیکن را برای جام ملت های آسیا در اختیار داشته باشد و به همین دلیل کریمی این روزها با وجود حضور 90 دقیقه ای در لیگ برتر در تمرینات تیم ملی کارهای اختصاصی انجام می دهد.

 

 

برچسب ها: تدبیر24 ، کی‌روش
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها