ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 09
کد خبر: ۱۱۵۱۰۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
سرمربی تیم ملی برنامه ای جداگانه برای آماده سازی کریمی در تیم ملی در نظر گرفته است.
تدبیر24»علی کریمی ستاره این هفته های استقلال از جمله بازیکنانی است که به تیم ملی دعوت شده اما هنوز به تمرینات گروهی ملی پوشان اضافه نشده است.


کریمی که در آخرین دیدار استقلال برابر نفت مسجد سلیمان دچار مصدومیت جزئی شده بود، در تمرینات تیم ملی زیر نظر دستیاران کی روش به تمرین اختصاصی پرداخت تا برای حضور در تمرینات روزهای آینده آماده شود.


تمرین اختصاصی کریمی زیر نظر پزشک تیم ملی انجام شد و بازیکن ملی پوش استقلال به انجام تمرینات اختصاصی برای تقویت عضله های بدن خود به ویژه عضلات کمر پرداخت تا از مصدویت های جدی تر جلوگیری کند. برنامه کادر تیم ملی برای کریمی 30 دقیقه زودتر از دیگر ملی پوشان به پایان رسید تا کریمی تماشاگر بخش پایانی تمرین دیگر بازیکنان تیم ایران باشد.


کریمی جام جهانی را به دلیل مصدومیت از دست داد و کارلوس کی روش علاقه زیادی دارد تا این بازیکن را برای جام ملت های آسیا در اختیار داشته باشد و به همین دلیل کریمی این روزها با وجود حضور 90 دقیقه ای در لیگ برتر در تمرینات تیم ملی کارهای اختصاصی انجام می دهد.

 

 

برچسب ها: تدبیر24 ، کی‌روش
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها