تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
درها را به روی تاریخ نمی توان بست آساره کیانی

درها را به روی تاریخ نمی توان بست

از همان ۸ صبح که راه افتادم سمت حسینیه، نمیخواستم چیزی بنویسم. دستهایم را توی جیب بارانی ام مُشت کرده بودم تا وقتی گنبد گرد و قشنگ حسینیه ارشاد معلوم شد.
چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - 2019 February 20
کد خبر: ۱۱۵۱۱۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
شجاع خلیل زاده این روزها یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس است اما همچنان با ایده آل های برانکو فاصله دارد.
تدبیر24»برانکو در لیگ پانزدهم با انتخاب لوکا ماریچ نشان داد که علاقه زیادی به مدافعان بازیساز دارد، مدافعانی که زیر توپ نزنند و با پاس های روی زمین، کار بازیسازی را از همان دفاع آغاز کنند. حتی گفته می شد دلیل رد سیدجلال هم به همین دلیل بوه است، همین حالا هم میبینیم که حسینی زیر نظر برانکو به مدافعی تبدیل شده که کمتر از همیشه پاس بلند ارسال می کند.

 

شجاع خلیل زاده جزو آن دسته از مدافعان ایرانی است که از تکنیک بالا بهره می برد و می تواند به آسانی پاس های رو به جلو و دقیق ارسال کند. او فصل گذشته نمایش های بعضا پراشتباهی داشت اما این فصل با پیشرفت قابل تحسین، خود را در زمره برترین بازیکنان فصل پرسپولیس قرار داده است.

 

او در بازی رفت پاس زیبایی را برای علی علیپور ارسال کرد که در نهایت منجر به پنالتی و سپس گل هم شد! شجاع در دفاع نیز مستحکم نشان داد اما نمایش و عملکرد او همچنان با ایده آل های برانکو فاصله دارد.

 

در تمرینات تیم پرسپولیس، شجاع خلیل زاده که شاید آماده ترین دوران فوتبالش را سپری می کند، به فرمان ها و نکات برانکو ایوانکوویچ توجه می کرد تا نمایش های کم نقص تر و دلپذیر تر باشد و بیش از این مورد تحسین برانکو و هواداران پرسپولیس قرار بگیرد.

 

برچسب ها: تدبیر24 ، شجاع
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها