آمریکا، بازنده بازی خطرناک هانی زاده

آمریکا، بازنده بازی خطرناک

اکنون جنبه‌های روانی و رسانه‌ای تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بیش از سایر جنبه‌های عملیاتی از سوی آمریکا مطرح است.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 14
کد خبر: ۱۱۵۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
حمید صفت روز گذشته عکس عجیبی را در اینستاگرامش منتشر کرد.

تدبیر24»ساعت ۱۵ روز شنبه ۲۹ مرداد ماه سال ۹۵ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، فوت مشکوک از طریق بیمارستانی به

با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد، پیرمردی ۶۶ ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفت.

متوفی قبل از مرگ خود در اظهاراتش عنوان داشته بود که توسط پسر همسرش به نام "حمید " ۲۴ ساله مورد ضرب و جرح قرار گرفته است.

حمید صفت دستگیر شد و به زندان افتاد و درحالیکه تصور می‌رفت قصاص شود با نظریه پزشکی قانونی مبنی بر اینکه اقدام وی درصدی از علت مرگ ناپدری اش است و عامل اصلی نیست با سپردن وثیقه و رهایی از مجازات مرگ آزاد شد.

از روز ششم خرداد ماه سال جاری که حمید صفت خواننده معروف رَپ که به اتهام قتل عمد ناپدری خود زندانی شده بود از زندان رجایی شهر آزاد شد ۲ عکس از وی انتشار یافته یکی همراه مادرش در کربلا و دیگری کنار ماشین لاکچری‌ای که مشخص نیست متعلق به خودش باشد.

عکس عجیب حمید صفت پس از آزادی از زندان

برچسب ها: تدبیر24 ، صفت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها