عالم سیاست علم ممکنات ظریفیان

عالم سیاست علم ممکنات

برخی چنین مطرح کرده‌اند که هر اتفاقی در جامعه امروز می‌تواند محرکی برای بروز و ظهور اعتراضات رادیکال باشد که در اینجا سوالی مطرح است؛ ‌
ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟ حق شناس

ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟

آنچه که بدیهی است این است که قطعا براساس آمار دو- سه ساله نمی‌توان به کشوری لقب کشور در حال توسعه یا در حال پسرفت را داد.
چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 23
کد خبر: ۱۱۵۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
حمید صفت روز گذشته عکس عجیبی را در اینستاگرامش منتشر کرد.

تدبیر24»ساعت ۱۵ روز شنبه ۲۹ مرداد ماه سال ۹۵ از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، فوت مشکوک از طریق بیمارستانی به

با حضور ماموران در بیمارستان و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد، پیرمردی ۶۶ ساله به علت اصابت جسم سخت به ناحیه سر و شکستگی جمجمه فوت کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع فوت مشکوک و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده در اختیار اداره دهم قرار گرفت.

متوفی قبل از مرگ خود در اظهاراتش عنوان داشته بود که توسط پسر همسرش به نام "حمید " ۲۴ ساله مورد ضرب و جرح قرار گرفته است.

حمید صفت دستگیر شد و به زندان افتاد و درحالیکه تصور می‌رفت قصاص شود با نظریه پزشکی قانونی مبنی بر اینکه اقدام وی درصدی از علت مرگ ناپدری اش است و عامل اصلی نیست با سپردن وثیقه و رهایی از مجازات مرگ آزاد شد.

از روز ششم خرداد ماه سال جاری که حمید صفت خواننده معروف رَپ که به اتهام قتل عمد ناپدری خود زندانی شده بود از زندان رجایی شهر آزاد شد ۲ عکس از وی انتشار یافته یکی همراه مادرش در کربلا و دیگری کنار ماشین لاکچری‌ای که مشخص نیست متعلق به خودش باشد.

عکس عجیب حمید صفت پس از آزادی از زندان

برچسب ها: تدبیر24 ، صفت
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها