آمریکا، بازنده بازی خطرناک هانی زاده

آمریکا، بازنده بازی خطرناک

اکنون جنبه‌های روانی و رسانه‌ای تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بیش از سایر جنبه‌های عملیاتی از سوی آمریکا مطرح است.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 14
کد خبر: ۱۱۵۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۱
ناصر پروانی شاعر گفت:متاسفانه مرزبندی هنری در کشور ما جا بجا شده است که یک بازیگر به عرصه شعر ورود می کند.

تدبیر24» ناصر پروانی،شاعر در خصوص حضور سلبریتی ها در فضای شعر گفت: واقعیت این است برخی اذعان دارند کسی که هنرمند است می تواند در زمینه های مختلف حرفی برای گفتن داشته باشد امروزه مرزبندی ها جابجا شده است بسیاری از عزیزانی که هنرمندان تصویری و رسانه ای هستند از جمله گروه بازیگران،ورزشکاران حرفه ای و خواننده ها که در رسانه ها حضور پررنگی دارند بعد از اینکه به جایگاه سلبریتی می رسند برای خود مستندات و عقبه هنری ایجاد می کنند به همین منظور به شعر و داستان وارد می شوند.

وی افزود: هر کسی می خواهد مطلبی را با کلمات خاص می نویسد و به آن شعر می گوید.یکی از سلبریتی ها به خودم گفته بود می خواهم کتاب شعر منتشر کنم برایم نوشته هایی را آورد که به هیچ عنوان نمی توان به آن برچسب شعر زد.

این سلبریتی ها دوست دارند یک عقبه هنری برای خود دست و پا کنند از این رو سریع به شعر روی می آورند گاهی هنرمندی بین هنرهای مختلف جا به جا می شود, یکی ورزشکار، بازیگر و سپس خوانند می شود با این ها کاری نداریم متاسفانه سلبریتی ها به شعر وارد می شوند و جون شناخته شده هستند و مردم آن ها را می شناند کتابهایشان به فروش می شود.

این شاعر با اشاره به اینکه تعداد فالوور ها و لایک ها را در فضای مجازی نمی توان محک مناسبی برای کیفیت شعر دانست، اظهار داشت:روی اشعار سلبریتی ها اصلا نمی توان نام شعر گذاشت ما شاعران, قلمرویی برای خودمان در نظر نمی گیریم و نمی گوییم کسی به این قلمرو وارد نشود اما می گوییم هر مطلبی که در آن کلماتی نظیر نسیم،پاییز و آغوش بیاید شعر عاشقانه نیست حتی نمی توان آن را نوشته ادبی اطلاق کرد.هرکسی که سواد خواندن و نوشتن دارد به طور روزمره مطلبی می نویسد هر مطلبی که در آن گیسو و نسیم و کلماتی از این دست بود که شعر نیست.

پروانی ادامه داد: گاهی سلبریتی های خبرنگاری هستند که به حوزه شعر ورود پیدا می کنند ای کاش همه ما یاد بگیریم در زمینه ای که هنرمندیم رسالت خود را انجام دهیم و زیاد از این شاخه به آن شاخه پریدن مناسب نیست.اگر به بزرگان هنری در هر رشته ای نگاه کنیم می بینیم علیرغم هنرهای فراوانی که دارنداما تمام وقتشان را تنها روی یک هنر می گذارند.

برچسب ها: تدبیر24 ، سلبریتی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها