آمریکا، بازنده بازی خطرناک هانی زاده

آمریکا، بازنده بازی خطرناک

اکنون جنبه‌های روانی و رسانه‌ای تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بیش از سایر جنبه‌های عملیاتی از سوی آمریکا مطرح است.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 14
کد خبر: ۱۱۵۳۱۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۴
تدبیر24»از ابتدای سال 97 که نوسان قیمت دلار به شدت افزایش داشت و تقریبا قیمت دلار را باید ساعتی چک می کردیم طبیعی است که برخی از کالا ها که مستقیم با ارز در ارتباط هستند قیمت تمام شده آنها تغییر کند.

اما نکته جالب اینجا است که در همین بین کالاهایی افزایش قیمت دادند که تمام فرایند تولید آنها داخلی بوده و هیچ ربطی به قیمت دلار و قیمت طلا و ارزهای دیگر نداشتند.

یکی از جالب ترین محصولاتی که در این بین هیاهوی قیمت دلار افزایش قیمت داد خشکبار بود، به خصوص پسته که خیلی این افزایش قیمتش به چشم آمد تا جایی که امروز قیمت پسته از 160هزار تومان تا 220هزار تومان در بازار فروخته می شود.

ما در کشور تمام نیاز داخلی را در رابطه با پسته جوابگو هستیم و این محصول تماما در باغ های کشور خودمان تولید می شود آب ایرانی، خاک ایرانی، کارگر ایرانی و هرآنچه که نیاز دارد برای تولید پسته داخلی ایست اما بازاری ها اصلا به این موضوع اعتقادی

ندارند و قیمت ها را هر چقدر دوست دارند می فروشند.

ای کاش مسئولانی که در این ارتباط باید جوابگو باشند را امروز پیدا کرد از انها بپرسیم واقعا چرا؟؟؟

در آخر اگر شما هم اگر پیشنهادی دارید برای قیمت محصولاتی که واقعا با دلار نباید گران می شدند برای پیام بگذارید تا بتوانیم راجب آنها هم مقالاتی را تهیه کنیم تا مسئولان توجه بیشتری به بازار آنها داشته باشند.

منبع : اطلاع نیوز
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها