انسداد شریان‌های اقتصادی در صورت نپیوستن به FATF مولایی

انسداد شریان‌های اقتصادی در صورت نپیوستن به FATF

وقتی سیستم مالی جهانی استانداردهایی را تعیین می‌کند، کشورها موظفند تا در چارچوب مشخص شده چرخش‌های مالی خود را انجام دهند.
نهضت جوانگرایی و راه بی‌بازگشت شفافیت شریعتمداری

نهضت جوانگرایی و راه بی‌بازگشت شفافیت

گام دوم انقلاب را با دو نهضت بزرگ جوانگرایی در نظام مدیریتی کشور و مهارت‌افزایی شغلی، به‌سوی آینده برخواهیم داشت.
پنجشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 April 25
کد خبر: ۱۱۵۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
به نقل از نشریه مارکا، ماتیاس مورلا، وکیل دیه‌گو مارادونا اعلام کرد که اسطوره فوتبال آرژانتین بابت اظهارات جنجالی اخیرش در تلویزیون مکزیک راجع به لیونل مسی و عدم شایستگی او برای فرماندهی و ایفای نقش کاپیتان آلبی‌سلسته ابراز پشیمانی کرده است.

تدبیر24»مارادونا اخیراً در مصاحبه‌ای جنجالی گفت نمی‌توان روی درایت و کفایت بازیکنی مانند مسی که قبل از هر بازی 20 بار به دستشویی می‌رود، برای مدیریت تیم ملی آرژانتین در زمین بازی حساب کرد.

تماس مارادونا با لیونل مسی برای عذرخواهی!

ماتیاس مورلا در این باره گفت: مارادونا می‌‌خواهد با مسی تماس بگیرد تا به او چیزی را که می‌خواست بگوید، توضیح دهد. دیه‌گو ناراحت است. چیزی که ماریو کمپس گفت خیلی دردآور بود. مارادونا همیشه طرفدار تیم ملی بوده است.

چیزی که او می‌خواست بگوید این بود که ما دیگر نباید مسی را دیوانه کنیم. او یک فرمانده است و برخلاف چیزهایی که گفته می‌شود او مقصر ناکامی‌های کنونی تیم نیست. با این حال از آنجا که مارادونا شیوه خاصی برای ابراز عقایدش دارد، این وضعیت به وجود آمده است.

بعد از اظهارات اخیر مارادونا، ماریو کمپس، ستاره سابق آرژانتین جزو اولین نفراتی بود که به او تاخت و توصیه کرده است که دهانش را ببندد، چون هر بار که اظهارنظری می‌کند، مشکلی می‌سازد.

برچسب ها: تدبیر24 ، مارادونا
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها