ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 11
کد خبر: ۱۱۵۴۹۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
بازیکن اسبق پرسپولیس اعتقاد دارد تا هزار سال دیگر سرمربی خارجی مانند برانکو در ایران پیدا نمی‌شود. او به خوبی در تیم ملی حضور داشته و در تیم بزرگ پرسپولیس هم طرفداران را دوباره به فوتبال علاقه مند کرد.
تدبیر24»حسین کعبی بازیکن اسبق پرسپولیس و تیم ملی که روزگاری شاگرد برانکو ایوانکوویچ درباره این مربی می گوید؛ «در اینجا هنر برانکو نشان داده شده که او توانسته در کنار جدا شدن بازیکنان در ابتدای فصل و محرومیت از نقل و انتقالات اینگونه نتیجه بگیرد. این نظرم است که تا هزار سال دیگر سرمربی خارجی مانند برانکو در ایران پیدا نمی‌شود. او به خوبی در تیم ملی حضور داشته و در تیم بزرگ پرسپولیس هم طرفداران را دوباره به فوتبال علاقه مند کرد.»
کعبی می گوید در قطر، ژاوی را تحویل می گیرند؛ «واضح بگویم، اگر ژاوی در ایران بود به او می‌گفتند بازنشسته شدی و باید کنار بروی اما حالا در السد بهترین حقوق را دریافت می‌کند و این واقعیت است که این روزهای بازیکنان خوب فوتبال ما مانند فرهاد مجیدی، هاشمیان، مهدوی کیا، نادرخانی و عابدزاده کجا هستند؟ عابدزاده را فقط زمانی می‌بینیم که با دوستان به رستورانش در شمال می‌رویم. چرا باید اینطور باشد و چنین افرادی در فوتبال ما نباشند؟ فوتبال ما در فضای عجیبی است و ما هیچ وقت نباید خودمان را گول بزنیم. تا هزار سال دیگر هم فوتبال ما حرفه‌ای نمی‌شود و هر زمان که به این درجه رسیدیم می‌توانیم خودمان را با تیم‌های سطح قاره آسیا مقایسه کنیم.»
کعبی درباره تماشای بازی برگشت پرسپولیس و اینکه برانکو اعلام کرده به فینال بروند سبیل می‌گذارد گفت: متاسفانه برای بازی با تراکتورسازی در رشت تمرین داریم و نمی‌توانم به ورزشگاه بروم. امیدوارم بهترین نتیجه را کسب کنند و موفق باشند. برانکو اگر سبیل بگذارد دیگر او را نگاه نمی‌کنم (با خنده.)
برچسب ها: تدبیر24 ، برانکو
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها