سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
پنجشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۹ - 2020 October 22
کد خبر: ۱۱۵۵۰۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
یک نماینده مجلس:
یک نماینده مجلس شورای اسلامی شهردار تهران را عضو هيات دولت و همرده وزرا اعلام کرد که قانون منع به کار گیری بازنشستگان در موردش صدق نمی کند.
تدبیر24» محمدحسین قربانی درباره وضعیت شهردار تهران پس از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان گفت: در اين یک سال و نیمی که شورای شهر تهران بر روی کار آمده  دو شهردار و دو سرپرست برای پایتخت انتخاب کرده است. همین تعدد انتخاب ها باعث شده  که بسیاری از فعالیت های عمرانی پایتخت دچار فراز و فرود زیادی شود.
 
وی با بیان اینکه شهردار تهران عضو هیات دولت است و باید در ردیف وزرا قرار بگیرد، گفت: بنابراین من به استفساریه شهرداری و شورای شهر تهران رای مثبت می دهم و معتقدم که شهردار تهران مانند وزرا مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان نمی شود.

این نماینده مجلس افزود: در این شرایط عوض کردن شهردار تهران اصلا به صلاح شهر نیست چرا که این تغییر یک بار دیگر کل برنامه توسعه شهر تهران را حداقل برای شش ماه دیگر عقب خواهد انداخت.

به گفته قربانی، شهردار تهران به تازگی از طرف منتخبین مردم انتخاب شده  و بعد از چند ماه بر امورات مسلط شده است، مضافا اینکه در همین مدت کوتاه هم، ایشان کارنامه قابل قبولی داشته است و نباید به دلیل منافع شخصی این زحمات و آینده یک شهر را نادیده گرفت.

وی با بیان اینکه هنوز در مورد وضعیت شهردار تهران استفساریه به مجلس ارائه نشده است، گفت: طبیعی است که نمایندگان مجلس هم نظری در این خصوص نداده‌اند، اما هر زمانی که استفساريه بيايد نظرمان را اعلام خواهیم کرد.

این نماینده مجلس گفت: استفساریه در صورت ارسال به مجلس به صحن علنی می آید و همه نمایندگان در مورد آن تصمیم خواهند گرفت.

انتهای پیام
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها
نیازمندیها