آمریکا، بازنده بازی خطرناک هانی زاده

آمریکا، بازنده بازی خطرناک

اکنون جنبه‌های روانی و رسانه‌ای تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بیش از سایر جنبه‌های عملیاتی از سوی آمریکا مطرح است.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 14
کد خبر: ۱۱۵۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
ژاوی چهارمین حضور در تهران را تجربه می‌کند، او در سه مصاف قبل یک بار پیروز شد و دو مرتبه هم شکست خورد. بازی اول او در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا و برابر بود؛ هواداران ایرانی ژاوی استقبال عجیب و غریبی از این فوق ستاره فوتبال دنیا داشتند و با حضور پرشور در فرودگاه و هتل محل اقامت، نشان دادند که این بازیکن از محبوبیت بالایی نزد فوتبال دوستان ایران برخوردار است.

تدبیر24»در دو بار بعدی هم ایرانی ها استقبال گرمی از ژاوی داشتند اما پیش بینی می‌شد این بار دیگر کسی برای عکس گرفتن با او به فرودگاه امام نیاید اما «ژاوی فن ها» بازهم در صحنه حضور یافتند و با فوتبالیست مورد علاقه دیدار کردند.

اگر چه تعداد حاضران در فرودگاه نسبت به سال ۹۵ و اولین حضور ژاوی در ایران به طرز قابل توجهی کاهش یافته بودند اما همچنان ده ها ایرانی خود را به CIP فرودگاه رساندند و برای عکس گرفتن با ژاوی اقدام کردند.

یکی از آن ها که ۴ عکس با ژاوی داشت، میخواست این بار هم با کاپیتان سابق بارسلونا  سلفی بگیرد ولی شماره ۶ محبوب اسپانیایی خیلی زود سوار اتوبوس شد تا کیلومترها مسافت طی شده برای گرفتن سلفی پنجم هدر برود؛ هرچند که دیدار با ژاوی ارناندس هم غنیمت قابل توجهی است.

ایرانی ها بیخیال ژاوی نمی‌شوند+عکس

ایرانی ها بیخیال ژاوی نمی‌شوند+عکس

برچسب ها: تدبیر24 ، بیخیال
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها