عالم سیاست علم ممکنات ظریفیان

عالم سیاست علم ممکنات

برخی چنین مطرح کرده‌اند که هر اتفاقی در جامعه امروز می‌تواند محرکی برای بروز و ظهور اعتراضات رادیکال باشد که در اینجا سوالی مطرح است؛ ‌
ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟ حق شناس

ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟

آنچه که بدیهی است این است که قطعا براساس آمار دو- سه ساله نمی‌توان به کشوری لقب کشور در حال توسعه یا در حال پسرفت را داد.
چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 January 23
کد خبر: ۱۱۵۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
ژاوی چهارمین حضور در تهران را تجربه می‌کند، او در سه مصاف قبل یک بار پیروز شد و دو مرتبه هم شکست خورد. بازی اول او در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا و برابر بود؛ هواداران ایرانی ژاوی استقبال عجیب و غریبی از این فوق ستاره فوتبال دنیا داشتند و با حضور پرشور در فرودگاه و هتل محل اقامت، نشان دادند که این بازیکن از محبوبیت بالایی نزد فوتبال دوستان ایران برخوردار است.

تدبیر24»در دو بار بعدی هم ایرانی ها استقبال گرمی از ژاوی داشتند اما پیش بینی می‌شد این بار دیگر کسی برای عکس گرفتن با او به فرودگاه امام نیاید اما «ژاوی فن ها» بازهم در صحنه حضور یافتند و با فوتبالیست مورد علاقه دیدار کردند.

اگر چه تعداد حاضران در فرودگاه نسبت به سال ۹۵ و اولین حضور ژاوی در ایران به طرز قابل توجهی کاهش یافته بودند اما همچنان ده ها ایرانی خود را به CIP فرودگاه رساندند و برای عکس گرفتن با ژاوی اقدام کردند.

یکی از آن ها که ۴ عکس با ژاوی داشت، میخواست این بار هم با کاپیتان سابق بارسلونا  سلفی بگیرد ولی شماره ۶ محبوب اسپانیایی خیلی زود سوار اتوبوس شد تا کیلومترها مسافت طی شده برای گرفتن سلفی پنجم هدر برود؛ هرچند که دیدار با ژاوی ارناندس هم غنیمت قابل توجهی است.

ایرانی ها بیخیال ژاوی نمی‌شوند+عکس

ایرانی ها بیخیال ژاوی نمی‌شوند+عکس

برچسب ها: تدبیر24 ، بیخیال
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها