سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب دکتر عشایری

سناریوهای احتمالی تعارض ایران و غرب

از زمان روی کارآمدن دولت یازدهم و دوازدهم درایران؛ اصلی ترین دغدغه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت سیاست هسته ای و پیگیری آن از طریق دیپلماتیک است.
نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴ آرشیو
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
آرشیو نظرات منتشره: ۰ درصف انتشار: ۴
يکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
کد خبر: ۱۱۵۵۳۰
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی از وضعیت نامناسب جاده‌ها انتقاد کرد و گفت: باید به وضعیت نامناسب اشتغال در مناطق غربی کشور رسیدگی شود.
تدبیر24»شهاب نادری در نشست علنی امروز سه شنبه یکم آبان ماه مجلس شورای اسلامی، در نطق میان دستور خود گفت: از تریبون مجلس به نمایندگی از مردم نجیب اورامانات با نمایندگان محترم و هیئت دولت و رئیس جمهور حرف می زنم.

نادری خطاب به رئیس جمهور گفت: به نمایندگی از موکلان حوزه انتخابیه‌ام می‌گویم آیا آراء نمایندگان اهل تسنن و اهل حق بر شانه‌های شما سنگینی نمی کند? آیا خود را مدیون مردم کرمانشاه نمی‌دانید?

آیا در میان جوانان توانمند و نجیب اهل سنت جایی در کابینه وجود ندارد?

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: داشتن یک شغل درخواست زیادی از رئیس جمهور نیست، آیا در میان جوانان توانمند و نجیب اهل سنت جایی در کابینه وجود ندارد.

نادری ادامه داد: آقای روحانی کلید شما در چه زمانی قفل کابینه را روی نیروهای اهل سنت می‌گشاید، محرومیت تاریخی مناطق کردنشین نیازمند توجه دولت است.
بعد از گذشت حدود یک سال از زلزله، چادر زلزله زدگان پابرجاست

وی افزود: بعد از گذشت حدود یک سال از زلزله، چادر زلزله زدگان پابرجاست و روزگار سختی دارند. زلزله زدگان با درد و غم روزگار سپری می‌کنند. افزایش قیمت مصالح ساختمانی مشکل زیادی ایجاد کرده البته از تمامی مردم ایرن اسلامی، استاندار کرمانشاه و نیروهای مسلح تشکر می‌کنم.

نادری در خصوص پخش کلیپی درباره مشکلات معیشتی مردم مرزنشین و کولبران در صحن علنی مجلس گفت: کولبری اختراع مسئولان بی‌تدبیر است چرا که مرزنشینان از روی ناچاری کولبری می‌کنند و در صورت وجود شغل پایدار به سمت کولبری نمی‌روند.

امیدواریبه برجام و FATF اتلاف وقت مردم است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:امیدواریبه برجام وFATF اتلاف وقت مردم است، وظیفه اجرای قانون اساسی برعهده رئیس جمهور است، چرا اصول 3، 9، 12 و 15 اجرایی نشده است.

وی گفت: جاده‌های اورامانات قتلگاه شده است، وزیر علوم به مشکلات دانشجویان دانشگاه آزاد توجه کند و وزیر نیرو باید مانع غارت آب مناطق اورامانات شود. باید به وضعیت آب شرب پاوه و ساخت سد جوانمرد توجه کنیم. وزیر بهداشت به ساخت بیمارستان و دانشگاه توجه کند.

نادری گفت: وزیر جهاد کشاورزی به وضعیت کشاورزان و عشایر توجه کند و از وزیر کشور درخواست می‌شود به مرزها و بازگشایی مرزها و حقوق ایثارگان توجه کند. وزیر آموزش و پرورش به معیشت فرهنگیان و کمبود تجهیزات توجه کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس افزود: بزرگان نظام به دغدغه‌های مناطق غرب کشور توجه بیشتری کنند، در اورامانات به خاطر نبود شغل و سرمایه‌گذاری جوانان با مشکل جدی روبرو هستند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها