ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 15
کد خبر: ۱۱۵۶۳۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
محمد دانشگر درباره داوری دیدار استقلال و سپاهان به خبرورزشی گفت: ساسان به همام مي‌خورد پنالتي است، مرا مي‌تابانند نيست؟!
تدبیر24»محمد دانشگر که درون محوطه جریمه سپاهان روی زمین افتاد، مهمترین صحنه دیدار دو رقیب قدیمی رقم خورد. سپاهانی‌ها نگران از تصمیم داور و استقلالی‌ها خیره به دهان داور! استادیوم نیم‌خیز برای سوت پنالتی بود... که رضا کرمانشاهی پشت به دروازه تیم اصفهانی سوت بر دهان، دوید و دستور به ادامه بازی داد! قطعاً در آن ثانیه‌ها چهره بازیکنان استقلال و نیمکت‌نشینان این تیم تماشایی بود ولی از همه دیدنی‌تر فقط صورت پسر ۲۴ ساله برازجانی بود که با چشمانی از حدقه بیرون زده دستانش را دو طرف صورتش گرفته و زل زل به داور خیره ماند! او دیروز با خبرورزشی حرف زد و از اتفاقات بازی به ویژه آن لحظه مشکوک حرف زد.
*همه از صحنه خطایی که روی تو شد حرف می‌زنند.
داور درست پشت سرم بود! جالب است که خودش درون محوطه ما که بود ۱۰ بار به ما تذکر می‌داد اگر بازیکن حریف را بگیرید، خطا می‌گیرم...
* به تو می‌گفت؟
هم به من و هم به کی‌روش استنلی. تعجب می‌کنم چطور وقتی اینقدر به من نزدیک بود و دقیقاً پشت سرم ایستاده بود، ندید که مرا گرفتند!
* اگر نمی‌گرفت گل می‌زدی؟
توپ زیر پای من بود! جلوی من هم کسی نبود و می‌شد گل بزنم. اگر می‌زدم دو بازی پشت هم گل زده بودم و دو گله می‌شدم.
* خودت دقیق آن صحنه را توصیف می‌کنی؟
مرا گرفت، کشید و تابم داد. دیگر کاری نبود که نکند. فقط یک پس‌گردنی نخوردم! قشنگ مرا زمین زد و داور هم نزدیک ما بود. اگر گل می‌زدم بعدی را هم می‌زدیم.
* با داور هم حرف‌هایی زدی؟
بله! سؤال می‌کردم که چرا خطا نگرفت؟ او هم اعتنایی نمی‌کرد.
* دوست نداشتید به سپاهان ببازید؟
فقط سپاهان نیست. ما دوست نداریم به هیچ تیمی ببازیم.
* حریف تان را چطور دیدی؟
سپاهان تیم خوبی است که توانسته ۲۳ امتیاز تا اینجا بگیرد ولی حق ما هم در این بازی باخت نبود.
* ولی خیلی از کارشناسان معتقد بودند تیم‌تان، استقلالِ دو، سه بازی قبل نبود؟
ما باختیم و قصد توجیه کردن هم نداریم، اما ناراحت این هستیم که حق‌مان پایمال شد. این بد است.
* گل سپاهان از جناح راست بود؟
وقتی تیم می‌بازد همه مقصر هستند و نباید دنبال مقصر گشت. اصلاً به راست و چپ ربطی ندارد. خود من دقیقه نود یک پاس خوب دادم به چشمی که زد و به تیر دروازه خورد. آن وقت آن‌ها یک توپ نصفه و نیمه را آوردند و گلش کردند. اصلاً انگار روز، روز ما نبود. شانس به ما پشت کرده بود. تنها شانس من این بود که این اتفاق برعکس رخ نداد وگرنه داور نه تنها پنالتی می‌گرفت بلکه مرا هم اخراج می‌کرد. آن وقت من می‌ماندم و این همه هوادار استقلال.
* اصفهانی‌ها آخر بازی خوشحال بودند.
طبیعی است ولی خب بازی برگشتی هم هست و ما این شکست را در دور برگشت جبران می‌کنیم. کاش در زدن ضربات آخر کمی بیشتر دقت می‌کردیم.
* روی صحنه برخورد ساسان انصاری و همام طارق هم داشت پنالتی می‌گرفت؟
بله! بله! بله! دیدید؟ داور آن را پنالتی اعلام کرد. صحنه‌ای که ساسان خودش را به همام زد و زمین خورد. چطور آن را پنالتی می‌گیرد ولی مرا کشیدند و زمین زدند پنالتی نبود؟ شانس آوردیم که کمکش خطا را رد کرد.
برچسب ها: تدبیر24 ، کی‌روش
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها