ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۱۱۵۶۴۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
یک روزنامه قطری ملی‌پوش ایرانی تیم الاهلی دوحه را به عنوان بهترین بازیکن هفته دهم لیگ ستارگان قطر انتخاب کرد.
تدبیر24»روزنامه استاد الدوحه با قرار دادن نام امید ابراهیمی در ترکیب تیم منتخب هفته دهم لیگ ستارگان قطر و انتخابش به عنوان بازیکن برتر هفته نوشت: امید ابراهیمی درخشش خود را در ترکیب تیم الاهلی در بازی با تیم السد نیز ادامه داد. این بازی بهترین بازی خود را با به ثمر رساندن ۲ گل از مجموع ۴ گل به ثمر رسیده در نبرد برابر السد به نمایش گذاشت.
عکس| فرمانده سابق استقلالی‌ها بهترین بازیکن هفته لیگ قطر
در ادامه این مطلب آمده است: امید ابراهیمی رمز پیروزی تیم الاهلی برابر السد بود. این هافبک برجسته کلید ارتباطی خطوط حمله، میانی و دفاعی بود و نقش مهمی را ایفا کرد. بدون توجه که او چگونه این خطوط را با بازیخوانی خوب خود مرتبط ساخت آمادگی جسمانی و مهارتش باعث شد تا ۲ گل به تیم السد بزند. بازیکن تیم الاهلی سزاوار عنوان بهترین بازیکن هفته دهم لیگ ستارگان به خاطر بازی عالی خود برابر السد بود. بازی که برای تیم الاهلی یکی از سخت‌ترین‌های فصل جاری بود. این بازی برای امید ابراهیمی و الاهلی یک آزمایش واقعی و سخت محسوب می‌شد.
روزنامه استاد الدوحه همچنین میلان ماچالا، سرمربی تیم الاهلی را به عنوان بهترین سرمربی هفته دهم لیگ ستارگان قطر انتخاب کرد و نوشت: ماچالا پس از شروع نامطمئن در فصل جاری لیگ ستارگان تا آستانه اخراج پیش رفت، اما با گذشت زمان تاثیرگذاری‌اش را نشان داد. تیم الاهلی پس از پیوستن محمد مونتاری و بازگشت محمدرضا خانزاده و مشال از دوران مصدومیت توانست عملکرد بهتری را از خود نشان دهد. تیم الاهلی با پیروزی برابر السد ۱۵ امتیازی شد و در رده ششم جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قرار گرفت. این تیم می‌تواند صعود خود را در این جدول در صورت درخشش امید ابراهیمی در بازی‌های آینده نیز ادامه دهد.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها