ويروس بي‌اعتمادي تاجرنیا

ويروس بي‌اعتمادي

موضوع ويروس كرونا و نگراني كه از ابتلا به آن مطرح شده است، به نظر مي‌رسد تبعات بيشتري از خطرات و پيامدهاي ناشي از فراگير شدن آن داشته باشد.
نگاه جناحي ،آفت عدالت هاشمی

نگاه جناحي ،آفت عدالت

يكي از آفاتي كه همواره دستگاه قضا را تهديد مي‌كند همين غلبه نگاه سياسي جناحي بر نگاه عدالت‌محور است.
پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 20
کد خبر: ۱۱۵۶۸۱
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
وزیر آموزش‌وپرورش گفت: مهمترین اقدامی که برای معیشت معلمان در دستور کار قرار دادیم، طرح رتبه‌بندی است.

تدبیر24»سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران در مورد تمهیدات این وزارتخانه برای بهبود معیشت معلمان اظهار کرد: مهمترین اقدامی که برای معیشت معلمان در دستور کار قرار دادیم طرح رتبه‌بندی است که اکنون در دولت در حال بررسی است.با پیگیری برای اجرای طرح امیدواریم پس از اتمام کار در دولت، بررسی رتبه‌بندی  به سرعت در دستور کار مجلس قرار بگیرد.

نمی‌توان کتمان کرد؛‌به کمک مالی خانواده‌ها به شدت نیازمندیم

وی در ادامه دربار دریافت وجه از خانواده‌ها توسط مدارس گفت:‌به کمک  مالی و اقتصادی خانواده‌ها به شدت نیازمندیم و نمی‌توانیم این موضوع را کتمان کنیم اما کاش روزی شود که وزیر آموزش و پرورش بگوید ریالی از خانواده‌ها نمی‌خواهم.

بطحایی ادامه داد: البته امروز بیش از کمک‌های مالی به مشارکت و همسویی خانواده‌ها نیاز داریم و ضرورت انجمن اولیا و مربیان از این جهت اهمیت دارد که به همسویی مدرسه و خانواده منجر می‌شود. از انجمن اولیا و مربیان می‌خواهم بخش اندکی از فعالیت‌هایش را به مسائل مالی اختصاص دهد و بخش عمده تمرکزش برای همسویی خانه و مدرسه باشد تا اهداف تربیتی هم به خوبی محقق شود.


برچسب ها: تدبیر24 ، آموزش‌
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها