آمریکا، بازنده بازی خطرناک هانی زاده

آمریکا، بازنده بازی خطرناک

اکنون جنبه‌های روانی و رسانه‌ای تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بیش از سایر جنبه‌های عملیاتی از سوی آمریکا مطرح است.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 14
کد خبر: ۱۱۵۷۹۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس می‌گوید براساس نظام رتبه‌بندی، معلمان همچون اساتید دانشگاه برای عضویت در هیات علمی درجه‌بندی می‌شوند لذا برای دستیابی به این موقعیت باید ادامه تحصیل دهند اما محدودیت اعمال مدارک تحصیلی مانع آن‌ها خواهد شد.
تدبیر24»مجید کیان‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به محدودیت اعمال مدارک تحصیلی در آموزش و پرورش علاوه بر دیگر دستگاه‌های دولتی، گفت: به‌یقین معلمان باید بتوانند دانش خود را به روز کنند و این مهم مستلزم ادامه تحصیل و حضور آن‌ها در دانشگاه‌ها است اما ایجاد محدودیت ادامه تحصیل علاوه بر اینکه انگیزه تدریس حرفه‌ای را از آن‌ها خواهد گرفت مانع از ارائه آموزش‌های به روز به دانش‌آموزان می‌شود.

توقف ارتقای علم در آموزش و پرورش با محدودیت اعمال مدارک تحصیلی

نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حمایت از فرهنگیان و کارکنان دولت برای ادامه تحصیل، مجلس "طرح رفع محدودیت احتساب صرفاً یک مقطع تحصیلی مدرک تحصیلی کارکنان دولت در طول خدمت" را به صحن علنی ارائه کرده که این طرح به تازگی نیز اعلام وصول شده است، ادامه داد: عده‌ای از فرهنگیان با مدرک فوق‌دیپلم استخدام شده‌اند اما اکنون تنها یک مقطع تحصیلی بالاتر از زمان استخدام‌شان قابل پذیرش توسط امور اداری است که این معنای توقف ارتقای علم در آموزش و پرورش را می‌رساند.

وزارت آموزش و پرورش به دلیل در دست داشتن لایحه نظام رتبه‌بندی نیاز به بالا بردن دانش معلمان خود دارد

وی با بیان اینکه باید اجازه ادامه تحصیل به فرهنگیان داده شود چراکه ادامه تحصیل فرهنگیان امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است، گفت: وزارت آموزش و پرورش به دلیل در دست داشتن لایحه نظام رتبه‌بندی نیاز به بالا بردن دانش معلمان خود دارد اما دولت مانع این مهم شده است و این به معنای تداخل در برنامه‌ریزی‌ها است چراکه از یک سو رتبه‌بندی معلمان را در دستور کار قرار می‌دهد ازسوی دیگر از ادامه تحصیل آن‌ها ممانعت می‌شود.

معلمان همچون اساتید دانشگاهی برای عضویت در هیات علمی درجه‌بندی می‌شوند

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی در ادامه توضیح داد: براساس نظام رتبه‌بندی، معلمان همچون اساتید دانشگاه برای عضویت در هیات علمی درجه‌بندی می‌شوند لذا برای دستیابی به این موقعیت باید ادامه تحصیل دهند اما محدودیت اعمال مدارک تحصیلی مانع آن‌ها شده بنابراین مجلس با طرحی که پیگیری می‌کند درصدد رفع این مشکل است.
برچسب ها: تدبیر24 ، معلمان
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها