لازمه احساس همدلی مردم با دولت پیرمؤذن

لازمه احساس همدلی مردم با دولت

مسئولان می‌خواهند مردم در برابر فشارها، تحریم‌ها مقاومت کنند اما باید به این واقعیت مسلم اعتقاد داشته باشند که جامعه ما ذاتاً متکثر و متنوع است و به هرحال عقاید، سلایق، منافع و مصالح مختلفی در آن وجود دارد.
۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها فرازی

۴ سالگی برجام چالش‌ها و دستاوردها

با توجه به فرارسیدن چهارمین سال تصویب برجام بهتر است نگاهی به پشت سرمان بیندازیم تا ببینیم توافق هسته‌ای در چه شرایطی امضا شد و پس از آن چه اتفاقاتی به وقوع پیوست.
پنجشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 18
کد خبر: ۱۱۵۸۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
خبر اخراج موقت روزبه و فرشید را ابتدا تکذیب کردند و حالا تائید!
تدبیر24»کانال رسمی باشگاه استقلال گاهی خبرهایی منتشر می کند که متناقض است. گاهی هم بعضی ها را نادیده می گیرند که این هم عجیب است. مثلا چندی قبل مجتبی جباری در محل تمرین استقلال حاضر شد ولی کانال باشگاه او را سانسور کرد. آنها نه تنها عکسی از جباری منتشر نکردند بله حتی خبری هم درباره حضور او ننوشتند. دیروز بعد از آنکه لو رفت فرشید اسماعیلی و روزبه چشمی به خاطر جریمه 20 درصدی به فتحی معترض شده‌اند، خبر اخراج موقت این دو بازیکن از تمرین هم منتشر شد. کانال رسمی باشگاه استقلال خیلی سریع این خبر را تکذیب کرد. آنها حتی تهدید کردند که از عاملان انتشار خبر شکایت می کنند ولی امروز به شکل عجیبی این خبر را تائید کرده اند تا مشخص شود همچنان مشکلاتی دارند.

برچسب ها: تدبیر24 ، عجیب
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها