ايران و مثلث جديد بازار نفت‌ عليرضاسلطاني

ايران و مثلث جديد بازار نفت‌

به نظر مي‌رسد از اين پس بايد کم‌کم به جاي کلمه اوپک از کلمه کشورهاي عمده توليدکننده نفت استفاده و به کاربرد آن عادت کرد
تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا مینو مرتاضی

تشدید خشونت‌های خانگی علیه زنان در ایام کرونا

فرهنگ‌ها به دلیل نقشی که در ساخت نقش‌ها، انتظارات و ارزش‌ها در جامعه و خانواده دارند، در گسترش یا کاهش خشونت‌ها در جامعه و خانواده نقش موثر ایفا می‌کنند.
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 June 01
کد خبر: ۱۱۵۸۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
دروازه بان ملی پوش و آینده دار کشورمان در تیم منتخب هفته لیگ پرتغال قرار گرفت.
تدبیر24»امیرعابدزاده دروازه بان جوان و آینده دار فوتبال کشورمان که یکی از بازیکنان حاضر در جام جهانی نیز بود این روز‌ها و به خصوص در دیدار‌های اخیر ماریتیمو در لیگ پرتغال با ارائه نمایش‌های قابل توجه و خوب توجه رسانه‌های این کشور را نیز به خود جذب کرده است.
عابدزاده در دیدار این هفته لیگ پرتغال در مقابل پورتو و کاسیاس بزرگ قرار گرفت و توانست عملکردی فوق العاده از خود برجای بگذارد او با مهار یک پنالتی نیز نمایشی درخشان خود را در این دیدار تکمیل کرد. هرچند که در نهایت و با فشار بسیار زیاد بازیکنان پورتو بازی را دو بر صفر واگذار کردند، اما دریافت ۲ گل نیز چیزی از ارزش‌های این بازیکن ایرانی کم نکرد.
عکس|دروازه‌بان لژیونر ایرانی در تیم منتخب هفته لیگ پرتغال
در ترکیب منتخب اعلام شده از رقابت‌های هفته گذشته لیگ پرتغال امیر عابدزاده به دلیل بازی درخشانش مقابل پورتو به عنوان دروازه بان منتخب برگزیده شده است تا آمادگی این روز‌های خود را به رخ رقیبان ایرانی اش در تیم ملی بکشد و خود را به عنوان یکی از کاندید‌های کسب پیراهن شماره یک تیم ملی معرفی نماید.
برچسب ها: تدبیر24 ، عابدزاده
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها