آمریکا، بازنده بازی خطرناک هانی زاده

آمریکا، بازنده بازی خطرناک

اکنون جنبه‌های روانی و رسانه‌ای تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه ایران بیش از سایر جنبه‌های عملیاتی از سوی آمریکا مطرح است.
دایره بسته انتخاب مدیران شیرزاد

دایره بسته انتخاب مدیران

در کشور ما ملاحظات و محدودیت‎ها برای انتخاب مدیران، دو سه برابر همه جای دنیاست. بنابراین اگر این نکته را در نظر نگیریم ممکن است در قضاوت خود تا حدودی به سمت بیراهه حرکت کنیم.
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - 2018 November 15
کد خبر: ۱۱۵۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
بدترین فیلم های نیمه نخست سال ۹۷ را معرفی شد:

تدبیر24»بی‌اغراق می‌توان داش آکل را یکی از بدترین اقتباس‌هایی که تابه‌حال در سینمای ایران از فیلم یا اثر ادبی دیگری ساخته شده، دانست. هیبت «داش آکل»‌ صادق هدایت یا ساخته مسعود کیمیایی کجا و این فیلم ضعیف کجا؟

دشمن زن کارگردان کریم امینی

یک فیلم دم‌دستی و سطحی‌انگارانه که می‌خواهد دغدغه‌هایی جدی را در لوای طنز و شوخی به مخاطب خود منتقل کند. چرا کارگردانان کمدی‌ساز فکر می‌کنند که می‌توانند با شوخی‌های صد سال پیش کماکان تماشاگر را بخندانند؟ تعداد شوخی‌های بامزه و خوب «دشمن زن» به انگشتان یک دست هم نمی‌رسد.

بدترین فیلم‌های نیمه نخست سال ۱۳۹۷

مرداد کارگردان بهمن کامیار

«مرداد» درست شبیه به عموم فیلم‌های اجتماعی ایران، تماشاگر را کودن فرض می‌کند و داستانی کلیشه‌ای و بی‌مزه را با کلی آب‌وتاب و ادعا به خوردش می‌دهد.

خرگیوش کارگردان مانی باغبانی

سه رفیق یک روز در خانه دورهم هستند و ماده مخدر جدیدی را استفاده می‌کنند و حسابی های می‌شوند و کره‌خوری و حال منگ بعدش نصیب تماشاگران بیچاره سینمای ایران می‌شود.

برچسب ها: تدبیر24 ، نخست
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها