تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۱۵۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
بازگشت «ممنوعه» از ۲۱ آبان به شبکه نمایش خانگی خبری بود که دیروز مورد توجه علاقه مندان قرارگرفت. گفته شده بعد از مشکلات و حواشی هفته های گذشته، سرانجام قسمت چهارم این سریال از دوشنبه در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.
تدبیر24»اگرچه برای تماشاگران این سریال خوشحال کننده بود، اما همچنان به این نگرانی دامن زد که کدام بخشهای قسمتهای توزیع نشده سریال دستخوش چه ممیزیهایی قرار گرفته اند. بویژه آنکه تصویربرداری سریال نیز به پایان رسیده و مشخص نیست در صورت ایراد اصلاحات، سازندگان چه تمهیداتی برای رفع آن بدون خدشه دار شدن محتوا و ساختار، اندیشیده اند. در واقع به نظر می رسد اگر توصیه ها و ممیزی های وارده،منجر به حذف قسمتهای قابل توجهی از پروژه شده باشد، شاید در روند استقبال تماشاگران از آن هم تغییراتی را شاهد باشیم. تماشاگرانی که از حدود شش هفته پیش با توقف توزیع این مجموعه به دستور مسئولان شبکه نمایش خانگی در جریان برخی اعتراضها به مناسبات کاراکترهای سریال، هر هفته با این سوال رو به رو بودند که ادامه آن از چه زمانی به دستشان خواهد رسید.
هرچند «ممنوعه» به کارگردانی امیرپورکیان با رده بندی ۱۶+ توزیع شد و سازندگانش معتقدند سعی در تقبیح رفتار و عملکرد افرادی دارد که سبک زندگی غربی را چه در ظاهر و چه در محتوا برگزیده‌اند، اما مخالفان چنان به آن تاختند و در این راه به مدیران سینمایی خرده گرفتند که ظاهرا چاره ای به جز توقیف موقت آن برایشان باقی نماند.
با این شاید بهتر بود مدیران سینمایی در جریان اعطای پروانه ساخت به این سریال کمی دوراندیشی به خرج می دادند تا امروز چنین حاشیه ای گریبانگیر آن نشود و مخاطبان را نیز دلزده نکند. ضمن اینکه سرمایه های سالمدر این حوزه نیز با دیدن چنین رفتارهایی از ورود به ساخت سریال های ویدئویی قطعا اجتناب خواهند کرد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها