فرار ترامپ به عقب شمس اردکانی

فرار ترامپ به عقب

راضی نگهداشتن تولید‌کنندگان نفت در امریکا هم از نظر افزایش تولید و هم بالانگه‌داشتن قیمت جهانی نفت با وجود وعده به مردم امریکا که نفت ارزان خواهد شد.
بالاتر از جنایت خرمشاهی

بالاتر از جنایت

این روز‌ها طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است و ظاهراً کلیات این طرح نیز تصویب شده است.
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 21
کد خبر: ۱۱۵۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
بازگشت «ممنوعه» از ۲۱ آبان به شبکه نمایش خانگی خبری بود که دیروز مورد توجه علاقه مندان قرارگرفت. گفته شده بعد از مشکلات و حواشی هفته های گذشته، سرانجام قسمت چهارم این سریال از دوشنبه در شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.
تدبیر24»اگرچه برای تماشاگران این سریال خوشحال کننده بود، اما همچنان به این نگرانی دامن زد که کدام بخشهای قسمتهای توزیع نشده سریال دستخوش چه ممیزیهایی قرار گرفته اند. بویژه آنکه تصویربرداری سریال نیز به پایان رسیده و مشخص نیست در صورت ایراد اصلاحات، سازندگان چه تمهیداتی برای رفع آن بدون خدشه دار شدن محتوا و ساختار، اندیشیده اند. در واقع به نظر می رسد اگر توصیه ها و ممیزی های وارده،منجر به حذف قسمتهای قابل توجهی از پروژه شده باشد، شاید در روند استقبال تماشاگران از آن هم تغییراتی را شاهد باشیم. تماشاگرانی که از حدود شش هفته پیش با توقف توزیع این مجموعه به دستور مسئولان شبکه نمایش خانگی در جریان برخی اعتراضها به مناسبات کاراکترهای سریال، هر هفته با این سوال رو به رو بودند که ادامه آن از چه زمانی به دستشان خواهد رسید.
هرچند «ممنوعه» به کارگردانی امیرپورکیان با رده بندی ۱۶+ توزیع شد و سازندگانش معتقدند سعی در تقبیح رفتار و عملکرد افرادی دارد که سبک زندگی غربی را چه در ظاهر و چه در محتوا برگزیده‌اند، اما مخالفان چنان به آن تاختند و در این راه به مدیران سینمایی خرده گرفتند که ظاهرا چاره ای به جز توقیف موقت آن برایشان باقی نماند.
با این شاید بهتر بود مدیران سینمایی در جریان اعطای پروانه ساخت به این سریال کمی دوراندیشی به خرج می دادند تا امروز چنین حاشیه ای گریبانگیر آن نشود و مخاطبان را نیز دلزده نکند. ضمن اینکه سرمایه های سالمدر این حوزه نیز با دیدن چنین رفتارهایی از ورود به ساخت سریال های ویدئویی قطعا اجتناب خواهند کرد.
برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها