روحانی قرار است با اختیارات ویژه چه‌کند؟ زیباکلام

روحانی قرار است با اختیارات ویژه چه‌کند؟

آقای روحانی دقیقا بگوید که منظورش از اختیارات ویژه چیست و قرار است چه کاری انجام دهد؟
رئیس‌جمهور و مسأله اختیارات در قانون میرزایی نیکو

رئیس‌جمهور و مسأله اختیارات در قانون

رئیس‌جمهور گلایه دارد که در برخی حوزه‌ها نظیر فرهنگ و سیاست خارجی اختیار امور در دست او نیست.
يکشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - 2019 May 26
کد خبر: ۱۱۵۹۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
علی پروین در فاصله چند ساعت مانده تا شروع فینال لیگ قهرمانان در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرد و مورد تشویق تماشاگران قرار گرفت.
تدبیر24»در فاصله تقریباً سه ساعت و نیم مانده به دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بیش از ۶۵ هزار هوادار در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده و بی‌صبرانه و مشتاقانه و منتظر آغاز این مسابقه هستند.
* از ساعت ۱۳:۳۰ راه برای همه اتومبیل‌هایی که قصد ورود به ورزشگاه آزادی را داشتند از یک کیلومتری این ورزشگاه بسته شد و خیلی‌ها مجبور شدند اتومبیل خود را در این فاصله از ورزشگاه پارک کرده و پیاده به سمت محل برگزاری دیدار پرسپولیس - کاشیما آنتلرز حرکت کنند.
* مأموران اسب سوار زیادی دور تا دور محوطه ورزشگاه آزادی در حال مانور بودند که سوژه هواداران شده و با آن‌ها عکس یادگاری می‌گرفتند.
* با وجود اینکه بار‌ها و از طرق مختلف به هواداران اعلام شده بود بدون بلیت وارد ورزشگاه آزادی نشوند باز هم بیش از هزار تماشاگر بدون بلیت در جوار بلیت‌فروشی حضور داشتند و منتظر باز شدن در‌های ورزشگاه به روی خود بودند. عوامل برگزاری مسابقه بار‌ها و بار‌ها به هواداران اعلام کردند آن‌هایی که بلیت ندارند در ورزشگاه نمانند، چرا که تحت هیچ شرایطی آن‌ها را راه نخواهند داد.
* مأموران AFC به هیچ‌کدام از افراد متفرقه اجازه حضور در کنار زمین را ندادند و کناره‌های زمین کاملاً خلوت است.
* خبرنگاران ژاپنی از ساعت ۱۴ با حضور در جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آزادی در جای خود مستقر شدند و نکته قابل توجه اینکه اتحاد و ارتباط خیلی صمیمی بین آن‌ها وجود داشت.
* برای اولین بار غذای گرم در نزدیک باجه‌های بلیت فروشی فروخت می‌شد که این مسئله با استقبال خوب تماشاگران نیز مواجه شد.
* تمام شرایط برای برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه لیگ قهرمانان آسیا آماده است و تغییرات به وجود آمده در ورزشگاه آزادی کاملاً مشهود.
* برخلاف بازی برگشت پرسپولیس - السد که هواداران راهرو‌های بین سکو‌ها را پرکرده بودند این بار نمایندگان AFC در این مورد سخت‌گیری کرده و هرگز اجازه ندادند راهرو بین سکو‌ها پر شود. البته موانعی بین سکو‌های گذاشته شده تا از این امر ممانعت به عمل آید.
* از سکو‌های ورزشگاه آزادی فقط قسمتی از جایگاه خالی مانده که آن هم به خاطر گرانی قیمت بلیت این سکوهاست.
* سکو‌های کناری جایگاه خبرنگاران برای بانوان رزرو شده است که البته هنوز هیچ هوادار خانمی در ورزشگاه حضور ندارد.
* هواداران پرسپولیس بار‌ها با سردادن سرود قهرمانی حضورشان در فینال لیگ قهرمانان را به رخ استقلالی‌ها کشیده و برای آن‌ها کری خواندند.
* بلندگو‌های زیادی در جلوی هر یک از جایگاه‌ها دیده می‌شود و قرار است تا ساعتی دیگر کنسرت زنده برای تماشاگران توسط محسن ابراهیم زاده خواننده کشورمان اجرا شود.
* حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در فاصله چند ساعت مانده به بازی در ورزشگاه حضور پیدا کرده و از سوی تماشاگران نیز مورد تشویق قرار گرفت.
* علی پروین و محمود خوردبین با حضور در ورزشگاه مورد تشویق شدید تماشاگران قرار گرفتند.
* علی پروین که قرار است جام قهرمانی را پیش از آغاز دیدار امروز پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در استیج قهرمانی بگذارد، مسیر قرار دادن جام قهرمانی را تمرین کرد.
* حدود ۳۰۰ تماشاگر ژاپنی در طبقه دوم ورزشگاه و قسمت پشت دروازه مستقر هستند. جالب اینکه آن‌ها پرچم بزرگ کاشیما آنتلرز را روی جایگاه خود پهن کرده‌اند و منتظر آغاز بازی هستند.
برچسب ها: تدبیر24 ، عکس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها