مردم با انتخابات قهر نكردند رجایی

مردم با انتخابات قهر نكردند

انتخابات دوره يازدهم مجلس شوراي اسلامي و اولين ميان‌دوره‌اي دوره پنجم مجلس خبرگان رهبري، روز گذشته برگزار شد.
با ليست‌سياه چه كنيم؟ فلاحت پیشه

با ليست‌سياه چه كنيم؟

تصميم گروه ويژه اقدام مالي و قرار گرفتن جمهوري اسلامي در ليست‌سياه يا به ‌عبارتي صحيح‌تر، پايان تعليق اقدامات تنبيهي عليه ايران در نشست اخير FATF امري قابل پيش‌بيني بود.
چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - 2020 February 26
کد خبر: ۱۱۵۹۹۳
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵
تنبیه عجیب و غیر اصولی دانش آموزان کم و سن سال اندونزیایی که در داخل مدرسه اقدام به کشیدن سیگار کرده بودند خبرساز شد.

تدبیر24» مدرسه محیطی است که دانش آموز با حضور در آن تعلیمات و آموزش‌های لازم را برای داشتن یک زندگی سالم و هدفمند فرا می‌گیرد. در نتیجه اگر این محیط آموزشی خود تبدیل به مکانی برای ترویج بی اخلاقی و بدآموزی شود مشخص نیست چه بر سر افراد جامعه خواهد آمد.

مانند تصمیم عجیب معلمان یک مدرسه در اندونزی در تنبیه دانش آموزان کم سن و سالی که اقدام به سیگار کشیدن در داخل مدرسه کرده بودند. ظاهرا آن‌ها نمی‌دانستند که بدلیل تحقیر دانش آموزان چنین تنبیهی می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

تنبیه عجیب دانش آموزان سیگاری در اندونزی +عکس

به تازگی گروهی از دانش آموزان کم سن و سال اندونزیایی در داخل یکی از کلاس‌های مدرسه‌ای در منطقه "سوکابومی" در جاوا غربی در حال سیگار کشیده بودند که توسط یکی از معلمان مدرسه شناسایی شدند. معلمان در اقدامی عجیب برای تنبیه، دانش آموزان را وادار کردند تا در مقابل سایر همکلاسی هایشان به سیگار کشیدن ادامه دهند. این تصمیم غیر منطقی و غیر اصولی معلمان موجب شد تا این دانش آموزان مورد تمسخر و استهزاء همکلاسی‌های خود قرار بگیرند.

در ویدئویی که منتشر شده است این دانش آموزان کم سن و سال را در حال سیگار کشیدن نشان می‌دهد. یکی از معلمان پا را فراتر گذاشت و پس از تهیه این ویدئو آن را دریکی از شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. بنا به گزارش یکی از رسانه‌های محلی اندونزی این حادثه روز شنبه تاریخ ۳ نوامبر رخ داد.

انتشار این خبر در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران نیز همراه بود. اگرچه این تنبیه از طرف بسیاری از کاربران مورد تقبیح و نکوهش قرار گرفت، اما مسئولان مدرسه ضمن تایید این اتفاق اعلام کردند طی یک کنفرانس مطبوعاتی به منتقدان پاسخ خواهند داد.

برچسب ها: تدبیر24
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها