عالم سیاست علم ممکنات ظریفیان

عالم سیاست علم ممکنات

برخی چنین مطرح کرده‌اند که هر اتفاقی در جامعه امروز می‌تواند محرکی برای بروز و ظهور اعتراضات رادیکال باشد که در اینجا سوالی مطرح است؛ ‌
ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟ حق شناس

ایران کشوری درحال توسعه یا پسرفت؟

آنچه که بدیهی است این است که قطعا براساس آمار دو- سه ساله نمی‌توان به کشوری لقب کشور در حال توسعه یا در حال پسرفت را داد.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۱۶۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
تیم فوتبال پرسپولیس قبل از شروع فصل با چند بازیکن عقد قرارداد کرد که یکی از آنها، از اصفهان آمد.
تدبیر24»مدیران باشگاه پرسپولیس با ۴ بازیکن به توافق رسیدند تا در شروع نیم فصل دوم، آن‌ها را همراهی کنند. مهدی ترابی از سایپا، مهدی شیری از پیکان، سروش رفیعی از الخور قطر و مهدی شریفی از سپاهان، نام بازیکنانی بود که قراردادشان را قطعی کرده اند تا از هفته شانزدهم برای پرسپولیس بازی کنند.
در بین این بازیکنان، مهدی شیری مدافع راست تخصصی است، اما مهدی شریفی بازیکن شماره ۱۰ سرخپوشان که مدت هاست در تمرینات این تیم فعالیت می‌کند، بار‌ها در این ماه‌ها در پست مدافع راست تست شده بود و شاید در نیم فصل دوم، بتواند در شرایط حساس، به جای مهدی شیری در این پست بازی کند.
گفتنی است حسین ماهینی کاپیتان سرخپوشان و مدافع راست اصلی این تیم، به علت پارگی رباط صلیبی نمی‌تواند در این فصل، پرسپولیس را همراهی کند و تنها مدافع راست تخصصی این تیم برای نیم فصل دوم، مهدی شیری بازیکن فعلی پیکان است. در این مدت نیز، فعلا شجاع خلیل زاده و سیامک نعمتی (در یک بازی) در سمت راست خط دفاع توپ زدند.
برچسب ها: تدبیر24 ، پرسپولیس
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها