فرار ترامپ به عقب شمس اردکانی

فرار ترامپ به عقب

راضی نگهداشتن تولید‌کنندگان نفت در امریکا هم از نظر افزایش تولید و هم بالانگه‌داشتن قیمت جهانی نفت با وجود وعده به مردم امریکا که نفت ارزان خواهد شد.
بالاتر از جنایت خرمشاهی

بالاتر از جنایت

این روز‌ها طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است و ظاهراً کلیات این طرح نیز تصویب شده است.
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - 2019 May 21
کد خبر: ۱۱۶۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹
ازدواج مرد جوان ژاپنی با یک پاپ استار مجازی خبرساز شد. این مرد ۳۵ ساله که به گفته خودش از فریبکاری زنان در دنیای واقعی خسته شده بود سرانجام تصمیم گرفت با عروسک این کارکتر معروف انیمیشنی که نامش "هاتسون میکو" است ازدواج کند. " آکیهیکو کندو" در تاریخ ۴ نوامبر در حضور حدود چهل نفر از مهمانانش جشن ازدواجش را برپا کرد. در جشن ازدواج او یکی از اعضای پارلمان ژاپن نیز حضور داشت.

ازدواج جوان ژاپنی با یک عروسک خبرساز شد +تصاویر

ازدواج جوان ژاپنی با یک عروسک خبرساز شد +تصاویر

ازدواج جوان ژاپنی با یک عروسک خبرساز شد +تصاویر

ازدواج جوان ژاپنی با یک عروسک خبرساز شد +تصاویر

مادر او از حضور در جشن ازدواج پسرش خودداری کرد و از برخی از اقوام نزدیک خود نیز خواست تا از حضور در این جشن خودداری کنند. انتشار خبر این ازدواج عجیب موجب حیرت بسیاری در ژاپن شد، اما این جوان از همه کاربران خواست تا به این مسئله با ذهنی باز نگاه کنند.

او در مورد این ازدواج عجیب خود گفت: " من در زندگی دنبال یک زن و عشق واقعی نبودم، چون چنین چیزی وجود ندارد و یافتن آن غیر ممکن است. این عروسک حسن‌های در برابر یک زن واقعی دارد. دروغ نمی‌گوید، فریب نمی‌دهد. پیر نمی‌شود و هرگز نمی‌میرد. "

این مرد ۳۵ ساله حدود ۲ میلیون ین ژاپن (۱۷۵۰۰ دلار آمریکا) برای جشن عروسی اش که در فروشگاهی در توکیو برگزار شد هزینه کرد. در یکی از تصاویری که منتشر شده است او در حالی که کت و شلوار سفید پوشیده و در کنار این عروسک نشسته است دیده می‌شود. همچنین یکی دیگر از تصاویر حلقه ازدواج این زوج و دیگری سوگند نامه ازدواج آن‌ها را نشان می‌دهد.

کندو با انتشار پستی در صفحه توئیتر خود نوشت: " امروز من با "میکو"، عروسک کارکتر مجازی ازداج کردم. من ۳۹ مهمان را به این جشن دعوت و یک مراسم ازدواج واقعی برگزار کردم. بسیاری برای ما آرزوی خوشبختی کردند. من می‌خوام از این طریق مراتب سپاسگزاری خودم را به آن‌ها ابراز کنم. "

برچسب ها: تدبیر24 ، عروسک
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها