تکرار آزمون دشوار مولاوردی

تکرار آزمون دشوار

این روزها مخالفت ها و موافقت هایی که با الحاق ایران به لوایح چهارگانه مرتبط با پولشویی و تروریسم در جریان است، دقیقا خاطرات روند تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون رفع کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در زمان مجلس ششم را تداعی می کند.
نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است هانی‌زاده

نشست سوچی سرنوشت ساز و ورشو شکست خورده است

نشست ورشو یک نشست از پیش شکست خورده است به اعتبار اینکه آمریکا در طول سه ماه گذشته تمام امکانات و نفوذ سیاسی خودش را به کار گرفت تا یک جبهه عبری-عربی و یک ناتوی عربی علیه ایران تشکیل دهد اما سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا به منطقه در ماه گذشته بدون هیچ‌گونه دستاوردی پایان یافت و آمریکا از شکل گیری یک ناتوی عربی علیه ایران ناامید شد و مسأله تشکیل کنفرانس بین‌المللی در ورشو برای انزوای ایران در دستور کار آمریکا قرار گرفت.
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - 2019 February 16
کد خبر: ۱۱۶۰۸۱
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
مدافع میانی پرسپولیس به واسطه پرش های بلندش همواره مدعی است که هیچ کس نمی تواند در نبردهای هوایی او را شکست دهد اما...
تدبیر24»شجاع خلیل زاده از وقتی به عنوان مدافع مس کرمان در فوتبال ایران چهره شد تا امروز، همیشه مدعی بود که به واسطه پرش های خوبش هیچ بازیکنی نمی تواند روی سرش، ضربه سر بزند.
البته احتمالا منظور شجاع نسل کنونی فوتبال ایران است و گرنه در این عکس به وضوح می‌بینید کریم باقری که به ژنرال پرسپولیسی‌ها شهرت دارد، چطور روی هوا پریده و مچ خلیل زاده را در سرزنی خوابانده است!

عکس| ژانرال مچ شجاع را خواباند

برچسب ها: تدبیر24 ، ژانرال
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
نظر شما:
نام:
ایمیل:
* نظر:
داغ ترین ها